Dons publisko albumu "Tepat" un izziņo papildkoncertu Arēnā Rīga

Raksta attēls - Dons publisko albumu "Tepat" un izziņo papildkoncertu Arēnā Rīga Ekrānšāviņš

18.10.2016 / Parmuziku.lv

Šodien iznāk mūziķa Dona sestais studijas albums "Tepat", kurā iekļautas desmit jaunas kompozīcijas.

Darbs pie albuma sākās pagājušā gada rudenī. Ieraksta procesā kopā ar producentu Krišjāni Geidānu daudz eksperimentējām un testējām līdz tikām pie galējā skanējuma. Atceros, ka kādā brīdī savos muzikālajos eksperimentos izmantojām pat celtniecības kasti. Viennozīmīgi lieliski aizvadīts gads. Tagad ļoti gaidu koncertus februārī, kad varēsim pirmatskaņot jaunās dziesmas, ” ar iespaidiem dalās Dons.

Albuma "Tepat" ieraksta procesā centāmies saglabāt dziesmu pirmatnību, neaizraujoties ar biezu un sarežģītu instrumentāciju. Albums daudziem liksies instrumentāli mierīgāks nekā gaidīts, bet emocionāli noteikti bagātāks. Artūrs ieraksta procesā bija patiess un atklāts. Domāju, ka tas ir ļoti jūtams arī albumā. Tagad ar nepacietību gaidu koncertus,

stāsta albuma producents Krišjānis Geidāns.  

Šis ir pirmais albums, kurā galvenokārt iekļauti paša Dona rakstīti dziesmu teksti. Albuma ierakstā piedalījušies ģitārists Mārcis Auziņš, basists Toms Poišs un bundzinieks Rūdolfs Dankfelds, ar kuriem Donam izveidojusies jau ilga un stabila sadarbība. Kompozīcijas “Labais uzvarēs vienmēr”, “Dadzis” un “Gājputniem” radītas sadarbojoties ar mūziķiem Renāru Kauperu, Aleksi Luriņu un tekstu autoru Ingu Bērziņu. 

Albuma producents ir Krišjānis Geidāns, ierakstu inžinieris Rūdolfs Budze, albumu māsterējis Raiens Smits (Ryan Smith) “Sterling Sound” un Ģirts Laumanis “Hodila Studios”. Albuma ieraksts veikts tepat Latvijā studijās “Sound Division”, “Mute” un “Anson’s Lab”.

Līdz šim klausītājiem nodoti un mūzikas topus iekarojuši divi albuma singli – “Pastnieks” un “Tepat”.

Albums Tepat no 18. oktobra pieejams tirdzniecības vietās visa Latvijā, www.ekase.lv un iTunes.

Pateicoties tam, ka lielākā daļa biļešu uz “Arēna Rīga” 14.februāra koncertu ir izpārdotas, līdz ar jaunā albuma iznākšanu, tiek izziņots papildkoncerts 15. februārī. Arēnas koncertos “Tepat” Dons atskaņos gan klausītāju iemīļotas dziesmas, gan dziesmas no jaunā albuma.

Biļetes uz papildkoncertu no šodienas iespējams iegādāties www.ekase.lv un t/c Spice informācijas centrā.

Tāpat kā iepriekš, pirmās tūkstoš stāvvietu biļetes nopērkamas par īpašo cenu 15 eiro. Uz koncertu nopērkamas arī sēdvietas (20-35 EUR) un biļetes invalīdiem. 

Bērniem līdz 5 gadu vecumam, vecāku pavadībā, neaizņemot atsevišķu sēdvietu, ieeja bez maksas. Bērniem no 5 gadu vecuma nepieciešama ieejas biļete.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!