Drosmīgi un godīgi! Izaicinājumu pieņem Valters Pūce un Andris Brīnums (VIDEO)

Raksta attēls - Drosmīgi un godīgi! Izaicinājumu pieņem Valters Pūce un Andris Brīnums (VIDEO) Ekrānšāviņš

07.10.2016 / Parmuziku.lv

Tu to sen esi gribējis zināt, bet neuzdrošinies pajautāt. Tāpēc to darām mēs!

Šoreiz uz drosmīgiem jautājumiem #parmuziku atbild Valters Pūce no grupas "DaGamba" un Andris Brīnums no "Duets Sandra".  Iepriekš jautājumi mūziķiem nav zināmi, šādi atbildes ir negaidītas, jautras un godīgas.

Valters Pūce kopā ar grupu "DaGamba" šobrīd atrodas Latvijas koncerttūrē "Vivaldi Rocks". Tūres noslēguma koncerts 12. novembrī notiks Palladium koncertzālē. Andris Brīnums un "Duets Sandra" 14. oktobrī uzstāsies Rīgā, Blaumaņu ielas On Air Cafe kafejnīcā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!