Sirsnīgi! Juris Kaukulis un Elza Rozentāle atbild uz drosmīgiem jautājumiem (VIDEO)

Raksta attēls - Sirsnīgi! Juris Kaukulis un Elza Rozentāle atbild uz drosmīgiem jautājumiem (VIDEO) Ekrānšāviņš

29.09.2016 / Aiga Leitholde

Tu to vienmēr esi gribējis zināt, bet neesi uzdrošinājies pajautāt. Tāpēc tavā vietā to darām mēs. Būs smieklīgi!

Drosmīgo jautājumu sesiju turpina dziedātāja Elza Rozentāle un grupas "Dzelzs vilks" līderis Juris Kaukulis. Par pamatu ņemot jautājumus, kas iepriekš abiem nav zināmi, mūziķi izveidoja sirsnīgu un asprātīgu sarunu.

Novembra vidū ( 13., 14., 15. novembrī) K.K. Fon Stricka villā notiks Elzas Rozentāles solo programmas "Putna Lidojums" koncerti. Savukārt decembrī Elza būs viena no koncertzālē Palladium notiekošā Cabaret uzveduma "PEERLE" zvaigznēm. 

Juris Kaukulis ir aktuālā TV seriāla "Šķiršanās formula" skaņu celiņa autors. Šobrīd kopā ar "Jauno Jāņu Orķestri" viņš strādā arī pie Rozes Stiebras animācijas filmas skaņu celiņa komponēšanas. Grupa "Dzelzs vilks", tikko publiskojuši savu jaunāko singlu "Par slavenu aktrisi", gatavojas  25. pastāvēšanu atzīmēt ar Labāko dziesmu izlasi, taču koncertos Rīgā, Liepājā un Jelgavā būs dzirdami jau šajā oktobrī.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!