Dueta “Signe un Jānis” jaunais, pavasarīgais singls “Pilsētā”

Raksta attēls - Dueta “Signe un Jānis” jaunais, pavasarīgais singls “Pilsētā” Publicitātes foto

13.04.2023

Duets “Signe un Jānis " laiž klajā jaunu dziesmu par godu pilsētai, tās ritmiem, cilvēkiem, un par savu mirkli un vietu tajā."

Dziesmas mūzikas autors ir Jānis Aizupietis, bet teksta autore ir mūziķe Evija Smagare.
Dziesmas māsteringu un apstrādi veica mūziķis un producents Armands Varslavāns, ar kuru duetam ir bijusi sadarbība arī iepriekš, ierakstot dziesmas “Tilti”, “Inner light” un “Domu sveces”.

Dziesma “Pilsētā” mūs ieved pilsētas steidzīgajā ritmā, taču aicina uz brīdi apstāties. Būt šeit un tagad un pavērot to, kas notiek visapkārt; kādām ēkām, skatlogiem un cilvēkiem mēs ikdienas skrējienā paejam garām, nemaz nepievēršot uzmanību.

“Dziesmas ideja tapa jau pirms vairākiem gadiem, bet nu jutām, ka ir pienācis īstais laiks to realizēt un nodot plašākai publikai.” stāsta Jānis. “Dziesmas temps un skanējums ir izvēlēts tā, lai, klausoties dziesmu, tu vēlētos straujos ikdienas soļus nedaudz palēlināt. Kā tajā brīdī, kad dodies cauri pilsētai bez noteikta mērķa, savam priekam vien.”

“Pilsēta ir gluži kā dzīve, kurā mums starp tik daudziem garāmgājējiem ir jāspēj atrast tie dvēseles radinieki. Savējie, ar kuriem mums ir pa ceļam kopā doties tālāk - iekāpt mašīnā vai uz motorollera, - un traukties pretī nezināmajam. Jo nekad nevar zināt, kas mūs sagaida pie nākamā krustojuma.” stāsta teksta autore Evija.

Līdz ar dziesmas izdošanu publicēts arī dziesmas teksta videoklips, kurš ir pieejams mūziķu Youtube profilā.
“Dziesmas video gribējām nedaudz attēlot pilsētas steigu, un aicināt mūsdienu raitajā ritējumā piebremzēt un apskatīties, kas notiek mums apkārt un vairāk pavadīt laiku ar mūsu mīļajiem,” par dziesmas teksta videoklipu stāsta Signe.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!