“Dzelzs vilks” dodas koncertēt Apvienotajā Karalistē

Raksta attēls - “Dzelzs vilks”  dodas koncertēt Apvienotajā Karalistē Foto: Kristaps Kalns

05.04.2017 / Parmuziku.lv

Šonedēļ grupa “Dzelzs vilks” noslēgs 25. gadu jubilejas turneju “Dziesmas pilnmēness naktī” Latvijā, sniedzot akustisku koncertu Vecgulbenes muižā, 8. aprīlī. Savukārt no 21. līdz 23. aprīlim grupa turpina jubilejas svinības, dodoties jubilejas koncertturnejā Apvienotajā Karalistē. „Dzelzs vilks” no 21. līdz 23. aprīlim uzstāsies Mensfīldā, Bredfordā un Edinburgā.

Jubilejas turnejā “Dziesmas pilnmēness naktī” “Dzelzs vilks” skatītāju pilnās zālēs sniedza septiņus spilgtāko dziesmu koncertus Liepājā, Valmierā, Alūksnē, Cēsīs, Ventspilī, Jelgavā, kā arī pilnībā izpārdotu koncertu Rīgā, koncertzālē “Palladium”.“Dzelzs vilks” akustiskā koncertā Vecgulbenes muižā 8. aprīlī plkst. 19.00 noslēgs grupas 25. gadu jubilejas koncertturneju “Dziesmas pilnmēness naktī”.

“Esam laimīgi, ka mūsu ceturtdaļgadsimta spilgtākās dziesmas šobrīd ir ne tikai tika iemūžinātas dubultdiskā un Dzelzs vilka pirmajā vinila platē, bet arī izskanēja kupli apmeklētos koncertos - kopā ar visu paaudžu uzticamajiem faniem,” stāsta “Dzelzs vilka” mūziķi, piebilstot - “nu atlicis jaudīgi noslēgt mūsu jubilejas svinības Latvijā, un mums ir liels prieks, ka to darīsim īpašajā Vecgulbenes muižas atmosfērā, muzicējot akustiski.”

"Dzelzs vilka” ceturtdaļgadsimta jubilejas svinības vēl nebeidzas, jo aprīļa otrajā pusē grupa turpina jubilejas koncertu sēriju Apvienotajā Karalistē. Trīs spilgtāko dziesmu koncerti notiks 21. aprīlī Mensfīldā (Mansfiled), 22. aprīlī Bredfordā (Bradford), kā arī 23. aprīlī Edinburgā (Edinburgh), Skotijā. Koncertos izskanēs grupas zināmākās dziesmas no visiem grupas 25 gadu daiļrades posmiem.

“Esam patiesi laimīgi par iespēju atgriezties un muzicēt Mensfīldā un Bredfordā, savukārt koncerts Edinburgas klubā “Cabaret Voltaire” būs jauna pieredze un mūsu pirmā uzstāšanās Skotijā,” saka “Dzelzs vilks” vokālists Juris Kaukulis.

Latviešu rokgrupa "Dzelzs vilks” dibināta 1991. gadā, Mālpilī. Tā izdevusi 13 studijas albumus un vienu dziesmu izlasi. "Dzelzs vilks” ieguvuši septiņas Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvas, un ir viena no jaudīgākajām latviešu koncertgrupām. Arī šogad "Dzelzs vilks” jaunākais studijas albums "Perfekta rītdiena” ieguvis "Zelta mikrofona” balvu kā 2016. gada labākais roka vai metāla mūzikas albums. Grupas mūziķi arī radījuši mūziku teātra un dejas izrādēm.

Jau vairāk nekā 10 gadu "Dzelzs vilka” sastāvs ir nemainīgs – Juris Kaukulis (balss, ģitāra), Mārcis Judzis (bungas), Kaspars Tobis (sintezatori), Kārlis Alviķis (bass).

"Dzelzs vilks” 25. jubilejas turneja “Dziesmas pilnmēness naktī” LV un UK

  • 8. aprīlis, 19.00, Vecgulbenes muiža, akustiski. Ieeja no 18.00. Biļetes https://www.bilesuparadize.lv/lv/performances/performance/13199
  • 21. aprīlis, 20.00, Mensfīlda (Mansfield), klubs “Cooltura”. Biļešu rezervācija: 07411161012
  • 22. aprīlis, 22.00, Bredforda (Bradford), DVF Bredfordas klubs. Biļetes iepriekšpārdošanā: DVF Bredfordas klubā.
  • 23. aprīlis, 19.00 Edinburga (Edinburgh), klubs “Cabaret Voltaire”. Ieeja no 18.00. Biļešu rezervācija:

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!