Džeza mūziķis, saksofonists Deniss Paškevičs uzsāk tiešsaistes koncertu sēriju

Raksta attēls - Džeza mūziķis, saksofonists Deniss Paškevičs uzsāk tiešsaistes koncertu sēriju

02.04.2020

Sadarbībā ar Riga Room un T Studio Deniss Paškevičs uzsāk tiešsaistes koncertu sēriju ar savu solo projektu TENKA “Change The Sound”.

天火 jeb TENKA japāņu valodā nozīmē “debesu uguns”. Tā ir džeza mūziķa, saksofonista Denisa Paškeviča otra puse - modulārā pasaule. Viņš ir multinstrumentālists un komponists, kas TENKA mūzikā apvieno džeza un mūsdienu ritmiskās mūzikas skaņas. Deniss veido akustiskas un elektroniskas modulāras skaņu ainavas, kas kopīgi balstās tradīcijā un brīvībā - divos stūrakmeņos, kas caurvij visu Denisa radīto.

Šajā ārkārtas situācijā, kad publiskie koncerti un cilvēku pulcēšanās nav atļauti, tiešsaistes koncerti ir jaunais formāts kā tikties ar publiku un atskaņot saviem klausītājiem jaunāko un aktuālāko. Tieši tādēļ šādu formātu izvēlējies arī mūziķis Deniss Paškevičs un viņa komanda.

Pirmā koncertā translācija notiks 2. aprīlī plkst. 19:00 būs pieejama mūziķa mājas lapā: www.denisspashkevich.com Koncerts klausītājiem būs pieejams bez maksas, bet to būs iespēja atbalstīt ar brīvi izvēlētu maksājumu.

 

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!