Dziedātājai Sintijai Ģēģerei jauna dziesma

Raksta attēls - Dziedātājai Sintijai Ģēģerei jauna dziesma Publicitātes foto

18.01.2019 / Parmuziku.lv

Dziedātāja Sintija Ģēģere kopā ar jauno producentu JJ LUSH laidusi klajā dziesmu "Face the Light".

Dziesma aicina atrast veidu kā ļauties dzīvei pēc saviem ieskatiem un atrast savu patieso būtību. Pietiek sekot citiem, atkārtoties un līdzināties tam, kāds patiesībā neesi. Atliek tikai ieelpot, ieklausīties sevī un ļauties savai būtībai!

Sintija plašākai sabiedrībai zināma kā dziedātāja dažādās šovprogrammās Latvijā un kaimiņvalstīs. Šobrīd aktīvi darbojas pop, jazz, funk mūzikas žanros. Nodibinājusi grupu Sense of Motion, kura izpilda funk mūziku kā arī rada savu oriģinālmūziku. Sintijai ir plaša pieredze piedaloties koncertprogrammās dažādos grupu sastāvos.

Sintija iepazinās ar Jāni (JJ LUSH), dibinot jaunu muzikālo apvienību Sense of Motion, kurā muzicē kopā. Jānis ir profesionāls pianists un šobrīd uzsācis gaitas arī producēšanas nozarē. Vārdi un melodija radās Sintijai un Jānis dziesmai piešķīra mūsdienīgu skanējumu. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!