Dziedātājs Jānis Stībelis Valentīndienā uzsāks koncerttūri

Raksta attēls - Dziedātājs Jānis Stībelis Valentīndienā uzsāks koncerttūri Foto: J. Markovskis

04.01.2017 / Parmuziku.lv

2017. gada 14. februārī – tieši Valentīndienā – koncerttūrē „Sajūti!” pa Latvijas pilsētām dosies klausītāju iemīļotais dziedātājs Jānis Stībelis.

Koncertos kopā ar viņu muzicēs izcilie instrumentālisti Raimonds Macats (taustiņinstrumenti, mutes harmonikas, čells), Miķelis Vīte (perkusijas) un Andrejs Jevsjukovs (ģitāra), kā arī jaunā dziedātāja Megija Naunikas. Koncertos skanēs Jāņa pazīstamākās un populārākās dziesmas “Glāze piena”, “Tikai Tev”, “Ir tik karsts”, “Pozitīvs”, “Divas Pasaules”, “Es tikai smejos” u.c.

 
„Ļoti ilgi – šķiet, gadus septiņus – neesmu koncertējis Latvijas pilsētās, tāpēc nolēmu sarīkot šo koncerttūri, kurā skanēs labākās dziesmas no visiem maniem deviņiem albumiem. Vienvārdsakot, man ir ko teikt maniem klausītājiem,” saka dziedātājs, piebilstot – vēl viens iemesls šai tūrei ir viņa vēlme apceļot Latviju un koncertēt vietās, kurās tas nav darīts, vai arī – ja ir, tad ļoti sen. „Jau sen vēlējos veikt savas koncertdarbības rezumē. Manuprāt, šis ir labākais veids to izdarīt.” Savukārt par pirmā koncerta izvēles datumu Jānis teic: „Kāpēc gan tūri nesākt tik skaistā un romantiskā dienā, kad visi svin Valentīndienu jeb Visu mīlētāju svētkus? Domāju, ka arī mana programma būs pietiekami romantiska.”


Dziedātājs Jānis Stībelis pazīstams arī kā grupas “Shake and Bake” dalībnieks; dažus gadus viņš apguvis R&B vokālu Holivudas Mūzikas institūtā (ASV). Savas skatuves karjeras laikā Jānis klajā laidis deviņus studijas albumus: “Don’t Turn Away” (kopā ar “Shake & Bake”), “Inspiration”, “Paliec tepat”, “Glāze piena” (šis CD 2008.gadā Mūzikas ierakstu Gada balvā saņēma labākā albuma titulu, savukārt dziesma “Glāze piena” tika atzīta par labāko popdziesmu!); “Ļubovj nastala”, “Secret Mission”, “Diapozitīvi”, “Summer City”, “2 pasaules”, kura ierakstu sesija noritēja Apvienotajā Karalistē. Dziedātājs piedalījies vairākos starptautiskos muzikālos konkursos, tostarp Jaunajā Vilnī, un ieguvis bakalaura grādu diriģēšanā Rīgas Pedagoģijas augstskolā.

 
Koncerttūres laikā Jānim uz skatuves pievienosies gan viņa draugi, gan skatuves partneri; tāpat iespējams, ka daži koncerti nebūs akustiski, bet gan ar plašāku instrumentālo pavadījumu, jo jau nosauktajiem instrumentiem varētu pievienoties basģitāra, pūtēju grupa, bekvokālistes u.c. Tiesa, lai saglabātu intrigu, pagaidām netiek atklāts, kurā koncertā kurš viesmākslinieks piedalīsies; vien zināms, ka koncertos iespējami dažādi muzikāli pārsteigumi.

Jāņa Stībeļa tūres „Sajūti!” koncerti notiks:

 • 14.februārī plkst.19 Ķekavas kultūras namā
 • 19.februārī plkst.18 Vidzemes koncertzālē “Cēsis”
 • 8.martā plkst.19 Siguldas koncertzālē “Baltais Flīģelis”
 • 24.martā plkst.19 Smiltenes kultūras centrā
 • 1.aprīlī plkst.18 Skrīveru kultūras centrā
 • 14.aprīlī plkst.19 Talsu tautas namā
 • 28.aprīlī plkst.19 Ādažu kultūras centrā
 • 6.maijā plkst.18 Kuldīgas kultūras centrā
 • 10.maijā plkst.19 Jelgavas kultūras namā
 • 19.maijā plkst.19 Rīgas Kongresu namā
 • 7.oktobrī plkst.19 Valmieras Kultūras centrā
 • 14.oktobrī plkst.18 Alūksnes kultūras centrā
 • 21.oktobrī plkst.18 Liepājas Olimpiskajā centrā
 • 27.oktobrī plkst. 19 Ogres Kultūras centrā

 
Biļetes uz koncertiem var iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!