“Vēstnieks” izdod uzreiz divas jaunas dziesmas

Raksta attēls - “Vēstnieks”  izdod uzreiz divas jaunas dziesmas Foto: Anna Dzērve

27.03.2024

“Vēstnieks” īstajā vārdā, Rūdolfs Macats, izdod divas jaunas dziesmas, “Nakts Mistērija” un “āTRi LēNi”. Tās klausītājiem ir pieejamas visās mūzikas straumēšanas platformās.

Šīs divas dziesmas ir vēstneši un turpinājums jau izdotajām dziesmām “STRāVA” un “CERīBA” no šajā vasarā gaidāmā albuma “FM Nostalģija”. 

Dziesma “Nakts Mistērija” ir kā nosapņots sapnis par ilgām un atkal satikšanos ar savu liktenīgo otro pusīti. Tā valdzina ar nostalģisku skanējumu un pārsteidz ar savdabīgajām akordu modulācijām. 


Dziesma “āTRi LēNi” ir kā apliecinājums faktam, ka esi iemīlējies otrā pusītē ļoti stipri un dziļi. Dziesmai piemīt R&B mūzikas raksturs, bet formā tā ir diezgan lipīga un liek dziedāt līdzi ar pirmo klausīšanos reizi.  


Abu dziesmu mūzikas un teksta autors, kā arī mūzikas producents ir Rūdolfs Macats.  Dziesmu ierakstos ir dzirdamas arī jaunās talantīgas pašmāju  dziedātājas - Julianna Tīruma, Keitija Eizenbārde un Emīlija Loze.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!