Dziedātājs Rihards Bērziņš klausītājiem nodod savu jaunāko singlu "Dzīves stūrētājs"

Raksta attēls - Dziedātājs Rihards Bērziņš klausītājiem nodod savu jaunāko singlu "Dzīves stūrētājs" Publicitātes foto

31.01.2018 / Parmuziku.lv

Jaunais mūziķis Rihards Bērziņš, kurš atpazīstamību guvis, piedaloties šovos "X-Factor Lithuania", "Supernova 2015" un "Jaunā talantu fabrika", dalās ar svaigu singlu "Dzīves stūrētājs".

Ir svarīgi ticēt savai sirdsbalsij un pašam sev. Šķiet, dažkārt to aizmirstam un sākam šaubīties par saviem lēmumiem uz izvēlēm. Protams, visi mēdz kļūdīties un apdedzināties, bet galu galā pats esi sava ceļa gājējs un laimes kalējs,

par dziesmu stāsta Rihards Bērziņš.

https://www.youtube.com/watch?v=TS1GrmvepyY&feature=youtu.be

Dziesma tapusi sadarbībā ar producentu Kristapu Krievkalnu, tās MIX un MASTER veidojis Armands Treilihs. Ierakstā piedalījies arī sitaminstrumentālists Artis Orubs un ģitārists Ēriks Upenieks. Dziesmas mūzikas un teksta autori ir Rihards Bērziņš un Juris Ludženieks.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!