EDAVĀRDI izsludina albuma"IZLAUŠANĀS" desmitgades tūri

Raksta attēls - EDAVĀRDI izsludina albuma"IZLAUŠANĀS" desmitgades tūri Foto: Kristaps Bardziņš

20.01.2020

Reperis Edavārdi izziņo koncerttūri, lai atzīmētu albuma “Izlaušanās” izdošanas 10. gadadienu. Šī būs īpaša koncertsērija, kurā likts uzsvars tieši uz izpildītāja “veco” materiālu, kas tapis laika periodā no 2007. līdz 2015. gadam.

Albums “Izlaušanās” tika izdots 2010. gada 5. aprīlī un klausītāju vidū tiek uzskatīts par vienu no spēcīgākajiem darbiem Edavārdi daiļradē un vietējā repa scēnā. Tūre ir ne tikai 10. gadadienas atzīmēšana, bet arī atskats uz iepriekšējā dekādē padarīto pirms jauna albuma izdošanas.

“Daudzi ir lielījuši “Izlaušanos” kā vienu no maniem labākajiem albumiem un man ir sajūta, ka šis darbs jau sen dzīvo pats savu dzīvi. Savā daiļradē nemīlu apzināti mēģināt uzburt pagājušu laiku maģiju, bet es ticu, ka to ir vērts darīt uz skatuves. Lai gan ar nostaļģiju neaizraujos, desmitgadi nedrīkst neatzīmēt un tā kā pirms un pēc 2010. gada esmu izdevis gan vairākus albumus, gan singlus, šī varētu būt lieliska iespēja uztaisīt tam visam atskatu gan priekš sevis, gan klausītājiem,” par tūri izsakās Edavārdi.

“Izlaušanās” koncerttūre norisināsies 8. februārī Cēsīs “Fonoklubā”, 15. februārī Liepājā “Fontaine palace club”, 21. februārī Valmierā “Tintē”, 29. februārī Jelgavā “Melno Cepurīšu Balerijā” un noslēgsies 14. maijā Andrejostas kvartālā Rīgā.

Klausītājiem arī tiek piedāvāta iespēja izvēlēties un balsot par tiem skaņdarbiem, kurus viņi vēlētos dzirdēt koncertos, tādējādi aktīvi piedaloties tūres veidošanā.  Balso Eda Vārdi Facebook! 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!