Elizabete Balčus publicē eksperimentālu video "Dusk & Recession"

Raksta attēls - Elizabete Balčus publicē eksperimentālu video "Dusk & Recession" Ekrānšāviņš

22.03.2016 / Parmuziku.lv

Mūziķe Elizabete piedāvā noskatīties dziesmas “Dusk & Recession” dzīvo video no koncerta “Autentika – B2”. Video veidoja Zigmunds Ziemelis un Edgars Brūniņš, bet vizualizācijas koncertam – Fricis Kalvelis.

Ar šo video es vēlos dalīties savos jaunākajos muzikālajos eksperimentos un elektro-akustiskajā izpausmes veidā. Plašās elektroniskās mūzikas iespējas ar semplošanu, cilpošanu un dažādiem skaņas deformēšanas efektiem piešķir manai mūzikai jaunu skanējumu un lielāku brīvību izpaust savu “es” ar balsi, citās dziesmās eksperimentēt arī ar flautu un būt pilnīgi neatkarīgai grupai vienas
personas veidolā.

“Dusk & recession” ir emocionāla recesija un vēstnesis konceptuālam albumam,
kuru šobrīd ierakstu. Dziesma ir par iespējām, kuras mutuļo, izvēlēm, kādas pieņemam un noslēpumiem, kurus paturam,

saka Elizabete.


Sekot līdzi mūziķes aktivitātēm, kas saistītas ar albuma ierakstu un koncertiem var tīmeklī Facebook.
Tuvākās performances paredzētas 6. aprīlī Hāgenskalna komūnā un 29. aprīlī “Back to the future” pasākumā Omas briljanta istabā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!