FOTO: Aizvadīts pilsētas festivāls "Ežīsfests – kronis vasarai"

Raksta attēls - FOTO: Aizvadīts pilsētas festivāls "Ežīsfests – kronis vasarai" Publicitātes foto

05.09.2017 / Parmuziku.lv

Sestdien, 2. septembrī, jau piekto gadu Rīgā norisinājās pilsētas festivals "Ezīšfests", kuru rīko bāra “Ezītis miglā” komanda. Šogad tas norisinājās industriālajā Zunda dārzā.

Uz divām skatuvēm kāpa pašmāju grupas "Dzelzs vilks", "Franco Franco", "Nova Koma" un Idus Abra, "Čipsis un Dullais", "Gapoljeri". Kā slepenais festivāla mākslinieks 22:30 uzstājās Andris Kivičs. 

Paralēli mūzikas programmai bija iespēja arī mieloties ar “Ezītis miglā” sulīgajiem burgeriem, kārtīgi izsmieties pie stand-up izrādes, izkustēties aktīvajā zonā dažādās aktivitātēs, radoši izpausties gleznojot, veidojot un domājot. Festivāla organizatori pateicas visiem, kas apmeklēja to, kā arī iesaistījās organizēšanā un novēl raibu un iespaidiem bagātu rudeni. Uz tikšanos pēc gada nākošajā Ezīšfestā!

Jau šoruden plānots atvērt 2 jaunas “Ezītis miglā” filiāles Āgenskalnā un Teikā, kur šo apkaimju iedzīvotāji būs laipni gaidīti novērtēt Ezīša pamatvērtības – viesmīlību, mājīgumu un garšu piedzīvojumus. Par to atklāšanas svētkiem informācija būs drīzumā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!