"Franco Franco" izdod otro mazalbumu "Moon + Light" un aicina uz prezentācijas koncertu

Raksta attēls - "Franco Franco" izdod otro mazalbumu "Moon + Light" un aicina uz prezentācijas koncertu Publicitātes foto

02.11.2016 / Parmuziku.lv

Indīpopa grupa "Franco Franco" publicē otro mazalbumu "Moon + Light", kas tapis sadarbībā ar producentu Reini Sējānu ("Instrumenti”). Albuma prezentācijas koncerts notiks 5. novembrī K.K. fon Stricka villā.

Albums un tā nosaukums "Moon + Light" ir mūsu pašu daudzšķautņainās dabas atspoguļojums. Ja vienā mirklī esam nopietni, tad jau otrā melanholija ir kā ar roku noņemta un varam sirsnīgi izsmieties – tāds ir cilvēka raksturs, kurā vienmēr tumšā puse spēlēsies ar gaišo,

atklāj grupas soliste un vārdu autore Elizabete Vētra.

Albumā iekļautas 5 dziesmas: deju ritmu caurstrāvotās "By the Lake", "Up", liriskā "Home", dramatiskā "Shaking Hands" un kinematogrāfiskā albuma tituldziesma "Moonlight", kurā jūtamas postroka iezīmes.

Albuma "Moon + Light" programmu koncertversijā varēs piedzīvot jau 5. novembrī K.K.fon Stricka villā. Tas būs skaņas un gaismas baudījums, piedaloties arī dziesminiecei Līvai Komarovskai, savukārt par deju ritmiem pēc koncerta gādās DJ Kārlis Ķilkuts. Nākamā gada sākumā paredzēta albuma prezentācijas tūre Latvijā un kaimiņvalstīs.

Albums pieejams CD formātā, kā arī vietnēs Spotify, iTunes, Soundcloud un citos digitālās izplatīšanas kanālos.

"Franco Franco" darbojas kopš 2010. gada, 2013. gadā publicējusi debijas mazalbumu "Color Me" un šogad atgriezusies aktīvā muzikālajā darbībā, koncertējot tādos festivālos kā Playground Festival, Fono Cēsis, Piens Fest.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!