VIDEO: Ar košu koncertu "Instrumenti" prezentē jauno albumu un dziesmas video

Raksta attēls - VIDEO: Ar košu koncertu "Instrumenti" prezentē jauno albumu un dziesmas video Ekrānšāviņš no video

08.12.2017 / Parmuziku.lv

Ar koncertu un sarunu šovu 7. decembra vakarā grupa "Instrumenti" prezentēja jaunāko albumu "Atkala". Līdz ar jaunā albuma atklāšanu, grupa publicējusi arī video dziesmai "Dienas nakts sakari". Klipu veidojis režisors Uģis Olte, kurš ar grupu sadarbojies jau vairākkārt.

Albums "Atkala" ir ceturtais grupas studijas albums - tā prezentācijas koncerts notika bijušajā "Sapņu fabrikā", kas tagad pārtapusi par mākslas centru "Zuzeum". Atklāšanā uz skatuves kopā ar Jāni Šipkēvicu un Reini Sējānu uz skatuves kāpa arī Gatis Zaķis, ģitārists Matīss Čudars, basģitārists Valters Sprūdžs un bundzinieks Rūdolfs Dankfelds, kā arī Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolas pūtēju orķestris. 

Koncertu papildināja improvizētas sarunas ar grupas dalībniekiem Gustava Terzena vadībā, atklājot albuma tapšanas aizkulises, kā arī īpašs videomateriāls par sadarbību ar gleznotāju Džemmu Skulmi, kuras glezna izmantota kā albuma vizuālais noformējums.

Albums "Atkala" pieejams mūzikas straumēšanas vietnēs. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!