Grupa Age of Stones mostas ar jaunu dziesmu “Pavasaris"

Raksta attēls - Grupa Age of Stones mostas ar jaunu dziesmu “Pavasaris" Foto: Raivo Sarelainens

27.04.2018 / Parmuziku.lv

Grupa “AGE OF STONES” atgriežas uz skatuves un klausītājiem nodod savu pirmo singlu “PAVASARIS” no gaidāmā albuma. Ar šo dziesmu grupa sveic visus ar ilgi gaidīto pavasari un aicina visus mosties, sakopties un doties lielajos dienas darbos!

Dziesma tapusi sadarbībā ar Reini Kārkliņu, kurš pazīstams kā mūziķis grupā “Franco Franco” un  “Triānas Parkas” skaņu inženieris, savukārt mikss un māsterings tapis sadarbībā ar Ģirtu Laumani (Lomiks) Hodila Records.

5. maijā grupa uzstāsies “Sajūtu Parks” vasaras sezonas atklāšanas pasākumā “Maģisko sajūtu nakts”, Valmierā, kur tiks sniegts brīvdabas koncerts ar jau zināmām un pilnīgi jaunām dziesmām no gaidāmā albuma. 

Grupa “Age of Stones” ir garāžas rock’n’roll  grupa no Valmieras, kuras darbības pirmsākumi meklējami jau deviņdesmito gadu beigās, taču oficiāli grupa ir dibināta 2001. gadā. Grupas dalībnieki ir seni draugi jau kopš agras bērnības. Grupas dalībnieki: Niks Jaunzems (balss, ģitāra), Artis Ābele (bungas), Valts Jakubovičs (ģitāra), Jurģis Priedītis (bass). Grupas diskogrāfija:  “Sapņojiet” Raibā Tauriņa ieraksti / MICREC (2006); “Goin’out” AOS (2007), “Slaido Blondīņu Cirks” Platforma.lv (2010). 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!