Grupa “bet bet” piedāvā dziesmas “Ziemeļblāzmas romance” video

Raksta attēls - Grupa “bet bet” piedāvā dziesmas “Ziemeļblāzmas romance” video Publicitātes foto

20.12.2016 / Parmuziku.lv

Jaunais dziesmas “Ziemeļblāzmas romance” video tapis koncertprogrammas mēģinājumu procesā, kā arī pirmā koncerta norises laikā. Video autors ir Ritvars Bluka, kurš arī iepriekš ir veidojis grupas dziesmu video versijas.

Grupa “bet bet” un Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolas zēnu koris ir tikko kā izdevuši kopīgu CD albumu “Pērļu zvejnieks”, kurā ierakstīti divi Maestro Raimonda Paula dziesmu cikli – “Pērļu zvejnieks” un “Dziesmas ar Aspazijas vārdiem”.  Abi šie dziesmu cikli tiek atskaņoti kopīgajos koncertos, kuri  pašlaik norisinās  “Mūzikas namā Daile” un paredzēti arī Rēzeknē (23.12.), Liepājā (25.12.) un Cēsīs (26.12.). Lielākā daļa koncertu ir jau izpārdoti un pašlaik vienīgais, uz kuru vēl pieejamas biļetes, ir koncerts Rēzeknē. Pirmajā koncerta daļā grupa atskaņo savas liriskākās kompozīcijas, bet otrajā daļā kopā ar zēnu koris un diriģentu Romānu Vanagu, tiek izpildīti iepriekš pieminētie dziesmu cikli.

Jauno albumu “Pērļu zvejnieks” ir iespējams iegādāties visās koncertu norises vietās,  mūzikas ierakstu veikalos, Jāņa Rozes grāmatnīcu tīklā, kā arī to var pasūtīt MicRec mājaslapā un iegādāties MicRec birojā uz vietas.  Albums piejams arī digitāli visās populārākajās pasaules mūzikas platformās, ieskaitot iTunes, Apple Music, Spotify, Deezer un Amazon.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!