Noklausies pirmo dziesmu no " bet bet" jaunā albuma "Pērļu zvejnieks"

Raksta attēls - Noklausies pirmo dziesmu no " bet bet"  jaunā albuma "Pērļu zvejnieks" Foto: albuma vāciņš

15.12.2016 / Parmuziku.lv

Jaunajā grupas “bet bet” programmā iekļauts 1989. gadā pirmo reizi publicētais Raimonda Paula un Jāņa Petera dziesmu cikls “Pērļu zvejnieks” un dziesmu cikls ar Aspazijas vārdiem.

Kā pirmo no albuma dziesmām grupa piedāvā noklausīties dziesmu “Ziemeļblāzmas romance”, kas agrāk kļuva pazīstama operas solista Jāņa Sproģa un Emīla Dārziņa speciālās mūzikas skolas zēnu kora izpildījumā.

Albums “Pērļu zvejnieks” studijā ierakstītos šī gada nogalē, un visu dziesmu ierakstos piedalās Jāzepa Mediņa Rīga 1. mūzikas skolas zēnu koris diriģenta Romāna Vanaga vadībā.

Koncertu sērija sākas šo svētdien 18. decembrī ar 6 koncertu sēriju mūzikas namā Daile, tam sekos koncerti Rēzeknē, Liepājā un Cēsīs.

Koncerta pirmajā dalā būs klausāmas grupas pašu rakstītās Ziemassvētku oriģināldziesmas, bet koncerta otrajā daļā kopā ar zēnu kori tiks izpildīts maestro Raimonda Paula un Jāņa Petera dziesmu cikls “Pērļu zvejnieks”, kā arī dziesmu cikls ar Aspazijas vārdiem.

Visās koncertu norises vietās būs iespējams iegādāties arī jauno CD albumu, kura noformējumā izmantota godalgotā mākslinieces Līgas Ķempes glezna "Puiku dziesma”, kurā attēlots Mediņu zēnu koris. Koncertos Rīgā būs iespēja apskatīt arī gleznas oriģinālu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!