"Dzelzs vilks" koncertā prezentēs provokatīvu videoklipu (FOTO)

Raksta attēls -  "Dzelzs vilks" koncertā prezentēs provokatīvu videoklipu (FOTO) Foto: ekrānšāviņš no video

05.09.2016 / Parmuziku.lv

Vasaras nogalē notikusi grupas “Dzelzs vilks” jaunākā albuma “Perfekta rītdiena” jaunākā singla - “Par slavenu aktrisi” - filmēšana. Pazīstamā režisora Andra Gaujas vadībā dziesmas video tapis kā provokatīva atsauce uz šā brīža vērtību šūpošanos sabiedrībā, izaicinot pazīstamas aktrises un grupas fanes uz nebijušu uzdrīkstēšanos.

Dziesmas “Par slavenu aktrisi” video pirmizrāde un “Dzelzs vilka” īpašais koncerts gaidāms 8. septembrī, Rīgā, Latvijas 1. Rokkafejnīcā, plkst. 21.00. Ieeja no plkst. 20.00

Topošajā video līdzās “Dzelzs vilka” mūziķiem – Jurim Kaukulim, Mārcim Judzim, Kasparam Tobim un Kārlim Alviķim piedalījušās aktrises Ilze Ķuzule-Skrastiņa, Aminata Grieta Diarra, Leonarda Ķestere, horeogrāfs Andris Kačanovskis, mūzikas žurnālists Uldis Rudaks, kā arī pulks jauno video aktrišu, kurām bija jāveic ne viens vien izaicinošs uzdevums.

Filmēšanas radošajā komandā darbojies režisors Andris Gauja, operatori Uldis Jancis un Aleksandrs Grebņevs.

“Šis ir episks stāsts. Tajos laikos, kad “rullēja” veči, dominēja robustas primitīvas attiecības; savukārt tajos vēstures periodos, kad “pie šprices” nāk maigums, sievišķais liberālisms, atkal ir otrs grāvis – bezzobainas, politkorektas attiecības. Un cilvēks savā vientiesībā atkal un atkal cer uz “kaut ko”, sapņo, ka “viss taču sakārtosies”, gaida mesijas, glābējus, pārdabiskus spēkus. Bet – un es riskēšu būt līdz nelabumam vienkāršs – viss taču ir mūsu pašu rokās,” par gaidāmā video ideju stāsta klipa režisors Andris Gauja.

Dziesma “Par slavenu aktrisi” iekļauta “Dzelzs vilks” jaunākajā albumā “Perfekta rītdiena”, kas nāca klajā aizvadītā gada nogalē, taču videoklipam grupa radījusi jaunu - dziesmas radio singla audio versiju.

Video pirmizrādes vakarā 8. septembrī Latvijas 1. Rokkafejnīcā būs iespējams klātienē noskatīties jauno video, kā arī baudīt “Dzelzs vilka” koncertu, kurā skanēs gan grupas jaunākā albuma “Perfekta rītdiena” dziesmas, gan “Dzelzs vilka” pazīstamākie grāvēji.

Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas “Biļešu Paradīze” kasēs, www.bilesuparadize.lv, kā arī notikuma vietā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!