"Laime Pilnīga", atgriezusies no Eiropas tūres, koncertēs Rīgā

Raksta attēls -  "Laime Pilnīga", atgriezusies no Eiropas tūres, koncertēs Rīgā

22.11.2016 / Parmuziku.lv

2016. gada 2. decembrī, Latvijas 1. Rokkafejnīcā, notiks latviešu rokgrupas Laime Pilnīga koncerts. Laime uz skatuves kāps precīzi pusnaktī – 00:00, bet pirms roka kvarteta apmeklētājus „iesildīs” psihodēliskā blūzroka trio – grupa So Lucid Electric Feel.

Laime Pilnīga savu darbību sāka jau 2006. gadā un ir izdevusi divus studijas albumus, koncertējusi dažādās vietās Latvijā un arī Eiropā. Oktobra nogalē grupa izdeva jaunu singlu un devās „Apocalyptic Intimacy” tūrē, kuras ietvaros grupa koncertēja dažādās vietās Latvijā un ārpus tās.

„Pēdējie koncerti mums ir bijuši Nīderlandē un Vācijā, devāmies arī uz tālākām Latvijas pilsētām – uz Alūksni, Liepāju un Praulienu. Sanāk tā, ka kādu laiciņu neesam spēlējuši Rīgā, tāpēc būs forši atkal uzspēlēt Rīgas publikai,” stāsta Laime.

Grupa So Lucid Electric Feel ir jauna psihodēliskā blūzroka grupa. Grupas mūzikā liela nozīme ir improvizācijai, un paši mūziķi saka: „Kad mēs spēlējam, nekoncentrējamies tik ļoti uz to, kā dziesma skan ierakstā, vairāk ļaujamies konkrētā mirkļa sajūtām.” Mūziķi ir koncertējuši dažādos festivālos un klubos, kā arī nesen sniedza koncertu Tallinā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!