Grupa “So Lucid Electric Feel” izdod divus jaunus singlus

Raksta attēls - Grupa “So Lucid Electric Feel” izdod divus jaunus singlus Publicitātes foto

28.10.2020

Rokgrupa “So Lucid Electric Feel” laidusi klajā uzreiz divus jaunus, atšķirīgus singlus – “As Much As I Can” un “Falling Raise”.

Šā gada pavasarī debijas albumu “We’re All Connected” izdevusī psihedēliskā blūzroka grupa “So Lucid Electric Feel” no Siguldas piedāvā jaunu skanējumu, laižot klajā uzreiz divus jaunus, atšķirīgus singlus. Gan balādiskā “As Much As I Can”, gan enerģiskā “Falling Raise” ir pašu spēkiem producētas un “Siguldas Skaņu Studijā” sadarbībā ar “Latvian Blues Band” basistu Mārci Kalniņu tapušas dziesmas.

Singlā “As Much As I Can” dzirdamas grupas blūza saknes un tiek stāstīts mīlas stāsts, taču par attiecību pēdējo posmu, kad notiek izmisīga cenšanās tās saglabāt.

“Savukārt singls “Falling Raise” ir par cilvēku dzīvniecisko momentu,” saka “So Lucid Electric Feel” vokālists un ģitārists Uvis Gailis. “Cilvēka dzīvi kā īsu posmu, neatlaidīgu tiekšanos citam pie cita vai traukšanos citam pār citu, lai tiktu tālāk uz priekšu. Pamatdoma gan ir vairāk humoristiska, nevis sarkastiska, taču realitāti tas būtiski nemaina.”

Pašlaik iespējas koncertēt grupai diemžēl nav, taču tas nav licis apstāties un līdz ar šo singlu iznākšanu trio dalībnieki Uvis Gailis, basists Kristaps Sproģis un bundzinieks Raitis Kalniņš vēlas saviem klausītājiem paziņot, ka jau decembrī dosies studijā, lai ierakstītu otro albumu, kas tiks izdots nākamā gada pirmajā pusē.

 

Jaunie singli “As Much As I Can” un “Falling Raise” pieejami lielākajās mūzikas straumēšanas platformās.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!