Izdots video Otras Puses dziesmai "Tu esi man"

Raksta attēls - Izdots video Otras Puses dziesmai "Tu esi man" Ekrānšāviņš no video

19.12.2018 / Parmuziku.lv

Nesen Latvijas radio stacijās tika pirmatskaņots grupas Otra Puse otrais singls no topošā mūzikas albuma. Jaunās dziesmas nosaukums – “Tu Esi Man”. Pavisam karsts pie skatītājiem ir nonācis arī dziesmas videoklips.

Mūzikas autors Normunds Pauniņš. Vārdu autori: Līga Robežniece un Normunds Pauniņš. Dziesmu ieskaņoja: Ivars Makstnieks, Mārtiņš Linde, Jānis Čubars, Mārtiņš Burkevics. Producēta Labo Ierakstu Studijā Jāņa Kalves virsvadībā. Dziesmas videoklipu veidoja režisore Līga Robežniece un operators, montāžas režisors Jānis Jēkabsons.

Grupas tuvākie koncerti:
20. decembrī - Jelgavas kultūras namā. Īpašais viesis – Antra Stafecka, kura izpildīs divas savas, pavisam jaunas dziesmas;
31. decembrī – Jaungada sagaidīšana Mazmežotnes muižā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!