Grupa “Pienvedēja Piedzīvojumi” sadarbojas ar jaunajiem audiovizuālās mākslas talantiem

Raksta attēls - Grupa “Pienvedēja Piedzīvojumi” sadarbojas ar jaunajiem audiovizuālās mākslas talantiem Foto: Edijs Andersons

16.07.2020

Grupai “Pienvedēja Piedzīvojumi” sadarbojoties ar Rīgas Mākslas un mediju tehnikuma studentu Arvi Belovu, tapis videoklips grupas jaunākajā albumā “Nelaiks” iekļautajai dziesmai “Pacelties”.

Videoklipa autors dziesmas video veidojis kā kvalifikācijas darbu. “Viens no pirmajiem uzdevumiem bija atrast kādu sev interesējošu mūzikas grupu. Pamanīju, ka tieši ap pēdējā kursa sākumu “Pienvedēja Piedzīvojumi” ir izdevuši jaunu albumu ‘’Nelaiks’’, uzreiz devu ziņu Pēterim (grupas bundziniekam Pēterim Lundem), ka vēlos taisīt klipu dziesmai “Pacelties””, stāsta Arvis. “Pēteris pārsteidzoši ātri atbildēja un es sāku ģenerēt idejas klipam. Galvenā ideja, ar kuru strādāju, bija atspoguļot gan grupas performanci, gan aktierus, kuri izlaužas no garlaicības un apātijas, sekojot līdzi skaņdarba progresivitātei. Uzrunāju gan draugus, gan arī cilvēkus sociālajos tīklos par piedalīšanos klipā” turpina autors.

Pati filmēšana aizņēmusi dažas dienas, kā arī pēcapstrāde ritējusi diezgan ātri. “Apzinos tagad, cik apjomīgs darbs ir producentiem, režisoriem, lokāciju menedžeriem un pārejai filmēšanas komandai. Šis klips tapa vairāk patstāvīgi, taču esmu pateicīgs pasniedzējiem Ivaram Tontegodem un Laurim Ābelem par palīdzēšanu attālinātajās mācībās, paralēli klipa uzņemšanai,” atzīst klipa režisors.

Video radošā komanda:
Režisors - Arvis Belovs
Producents - Arvis Belovs
Asistenti - Edijs Andersons, Jānis Dunkurs
Aizkadru foto - Edijs Andersons

 

Aktieri - Toms Veits, Emīlija Dombrovska, Ieva Andersone, Endijs Žuks, Eduards Vilemsons, Verners Rabša, Armands Blumbergs.

Grupas “Pienvedēja Piedzīvojumi” jaunākais, nu jau astotais studijas albums ”Nelaiks”, kas iznāca izdevniecības “MicRec” paspārnē, ir izpelnījies mūzikas profesionāļu un kritiķu atzinību, saņemot Mūzikas ierakstu gada balvu “Zelta Mikrofons” kategorijā Labākais roka vai metāla mūzikas albums.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!