Grupa RYGA uzsāk koncerttūri

Raksta attēls - Grupa RYGA uzsāk koncerttūri Publicitātes foto: facebook.com/rygaband

29.10.2015 / Parmuziku.lv

30. oktobrī klubā Nabaklab grupa RYGA atklās savu Latvijas koncerttūri Balts Koks tūre 2015, kuras ietvaros būs dzirdama Rīgā, Liepājā un Jelgavā. Dzīvās elektroniskās mūzikas grupa RYGA savu koncerttūres šovu būs veidojuši kopā ar video mākslinieci INA VARE. Tūrei ir dots grupas jaunākā singla Balts koks nosaukums.

Grupas RYGA publikas atpazīstamību grupa ieguvusi ar dziesmām - romantisko Mani vēl, pikanto Tits. Bet dziesma Give Me Your Love ir iemantojusi pat Grammy žūrijas ievērību! Tā kvalificējusies Grammy balsojuma pirmajai kārtai kategorijā Best Dance Recording.

Klausītāji ir aicināti apmeklēt Balts Koks tūre 2015 koncertus: 30. oktobrī Nabaklab, 20. novembrī  Latvijas 1. Rokkafejnīcā, 21. novembrī Fontaine Palace, 25. novembrī  Jelgavas kreklos, 28. novembrī klubā DEPO. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!