Grupa STandART izdod jaunu singlu Drudzis

Raksta attēls - Grupa STandART izdod jaunu singlu Drudzis Publicitātes foto

19.10.2015 / Parmuziku.lv

Apvienībai STandART iznācis jauns singls Drudzis. Dziesma ir pirmais skaņdarbs no grupas gaidāmā albuma.

Singls nāk no grupas trešā albuma, kurš šobrīd top ierakstu studijās Jūrmalā un Siguldā, sadarbībā ar Sandri Savicki (Starring Two) un Kasparu Tobi (7 Synths, Dzelzs Vilks).

Grupas sastāvs pēdējā laikā ir mainījies un šobrīd apvienībā spēlē Kalvis Kluburs un Mārtiņš Links. Singla Drudzis ierakstā piedalījušies Juris Tipa un Edgars Liljē. Dziesmas tekstu iedvesmojis norvēģu rakstnieka Knuta Hamsuna romāns Mistērijas.

Dziesmu iespējams lejuplādēt grupas Bandcamp vietnē bez maksas, vai arī pret ziedojumu STandART jaunā albuma tapšanas atbalstam.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!