Grupa “Sudden Lights” aicina uz koncertu Kalnciema kvartālā

Raksta attēls - Grupa “Sudden Lights” aicina uz koncertu Kalnciema kvartālā Publicitātes foto

26.08.2020

Šo ceturtdien, 27. augustā, grupa “Sudden Lights” aicina uz vasaras sezonas noslēguma ballīti Kalnciema kvartālā. Tas būs brīvdabas koncertu sērijas noslēdzošais koncerts. Pirms vakara galvenajiem māksliniekiem uz skatuves dēļiem kāps arī indī un poproka grupa “Harbor Gents”.

“Esam ļoti pagodināti, ka tieši mūsu koncerts Kalnciema kvartālā noslēgs vasaras brīvdabas koncertu sēriju. Šī vasara bija citādāka, muzikāli daudz klusāka nekā citus gadus, tādēļ būs jo īpašs prieks satikties ar mūsu klausītājiem. Esam sagatavojuši īpašu programmu ar dažādiem pārsteigumiem, ” stāsta “Sudden Lights” mūziķi.

“Sudden Lights” pašu rakstītajā mūzikā dominē poproka stilistika, kas papildināta ar nedaudz alternatīvu noskaņu. Lipīgas, viegli dejojamas melodijas, dažkārt pa kādai dvēseliski melanholiskai notij, kā arī jaunības degsme raksturo grupas skanējumu. Grupas enerģiskie mūziķi uz skatuves kopā spēlē jau 8 gadus. Laika gaitā izdoti 2 albumi un vairāki veiksmīgi singli, kas iekļuvuši radio staciju topu virsotnēs.

Koncertu iesildīs indī un poproka grupa “Harbor Gents” (Latvija).

Projektu atbalsta Rīgas dome. Biļetes pieejamas visās “Biļešu paradīze” tirdzniecības vietās.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!