Grupa Sudden Lights izdod enerģisku vasaras hitu “Mēs turpināmies”

Raksta attēls - Grupa Sudden Lights izdod enerģisku vasaras hitu “Mēs turpināmies”

28.06.2023

Sudden Lights īsi pirms Jāņiem izdod savu vasaras hitu “Mēs turpināmies”. Dziesma veidota rokmūzikas noskaņās, iedvesmojoties no hiphopa tekstiem, un tai tapis arī videoklips. “Mēs turpināmies” ir vēstnesis gaidāmajam grupas lielkoncertam Mežaparka Zaļajā teātrī 16. septembrī.

“Dziesma tapa šī gada pavasarī kā Sudden Lights apliecinājums, ka mēs negrasāmies apstāties, neraugoties uz apkārtējo viedokļiem vai ekspektācijām. Tas notika paralēli dalībai Eirovīzijā, kas mūsos izraisīja dažādas emocijas, lika atskatīties uz paveikto un vēlreiz nodefinēt sev, kāpēc mēs vispār radām mūziku. “Mēs turpināmies” ir mūsu paziņojums, ka mēs esam šeit uz palikšanu, un saviem klausītājiem gatavojam arvien jaunus pārsteigumus," stāsta grupas solists Andrejs Reinis Zitmanis.

Dziesmas videoklipa režisore ir Tīna Zariņa. Tajā kā retrospekcija tiek izdzīvots grupas bezpublikas koncerts viesistabā, kas sākas un beidzas ar vienu un to pašu - paklanīšanos. Videoklips daļēji filmēts atpakaļgaitā, simbolizējot dziesmas retrospektīvo vēstījumu.

“Mēs turpināmies” pieejama visās straumēšanas platformās. Jau ziņots, ka grupa Sudden Lights izziņojusi savu līdz šim vērienīgāko koncertu, kas norisināsies Mežaparka Zaļajā teātrī 16. septembrī. Tas būs pirmais pašu rīkotais grupas brīvdabas koncerts. Biļetes uz koncertu pieejamas Biļešu serviss tirdzniecības tīklā.

Grupa Sudden Lights par savu jaunāko albumu “Miljards vasaru” saņēma 5 nominācijas Latvijas mūzikas ierakstu gada balvai Zelta mikrofons. Dziesma “Laternas” ieguva augsto 2. vietu Latvijas radio dziesmu aptaujā “Muzikālā banka”.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!