Grupa Sudden Lights ļauj ieskatīties koncertierakstā

Raksta attēls - Grupa Sudden Lights ļauj ieskatīties koncertierakstā Publicitātes foto

16.11.2021

Sudden Lights publicē video un izdod dzīvā izpildījuma versiju dziesmai “Klusumi”. Tas ir viens no priekšnesumiem, kas skatāms grupas koncertierakstā “Sudden Lights. Dzīvajā no Auss”.

“Šādu dziesmas “Klusumi” aranžējumu radījām īpaši šim koncertam. Saglabājot arī oriģinālo dziesmas skanējumu, papildus nedaudz eksperimentējām ar dziesmas motīviem, ” atklāj Sudden Lights solists Andrejs Reinis Zitmanis.

Grupas basģitārists Kārlis Vārtiņš stāsta: “Šajā laikā, kas ir neierasti mainīgs, mēs nolēmām izveidot koncertierakstu, kas būtu pieejams visiem cilvēkiem jebkurā vietā un jebkurā laikā. Koncerta programmā iekļāvām savas jaunākās un klausītāju iemīļotākās dziesmas, un tā formāts īpaši piestāv tumšajiem vakariem, ko gribas pavadīt ģimenes lokā.”

Sudden Lights līdz šim izdevuši divus albumus un vairākus veiksmīgus singlus, kas iekļuvuši radio staciju topu virsotnēs. Pašlaik grupas mūziķi gatavojas trešā studijas albuma iznākšanai pavasarī.

Koncertā kā īpašais viesis piedalās arī Nīderlandes latviešu dziedātāja ANNNA. Koncertieraksts tapis šī gada vasarā kultūrtelpā “Auss” sadarbībā ar jauno režisoru un operatoru Arvi Belovu. Tā filmēšanas laikā tika ievērotas visas drošības prasības. Koncertierakstu “Sudden Lights. Dzīvajā no Auss” pilnā garumā iespējams baudīt līdz 31. decembrim. Biļetes pieejamas aula.lv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!