Grupa The Coco’nuts izdod albumu “Forward Back” un aicina uz koncertu

Raksta attēls - Grupa The Coco’nuts izdod albumu “Forward Back” un aicina uz koncertu Foto: Sandis Liass

04.10.2022

Pašmāju grupa “The Coco’nuts” laiž klajā trešo studijas albumu “Forward Back” un aicina uz albuma prezentācijas koncertu 15. oktobrī, kultūrvietā “Tu Jau Zini Kur”. Par albuma vēstnesi ir kļuvusi auss, šādi norādot uz grupas ieklausīšanos savu klausītāju un pasaules balsī. Albums ir pieejams populārākajās mūzikas straumēšanas vietnēs.

“Albums “Forward Back” ir pagrieziena punkts grupas attīstībā. Kompozīcijas ir koncentrētākas un kodolīgākas, kā iepriekšējos albumos dzirdētās. Esam centušies vairāk ieklausīties sevī, pasaulē un mūsu klausītājos, lai radītu mūziku, kas tieši atspoguļo laiku, telpu un vietu, kurā atradāmies pēdējos trīs gadus. Esam eksperimentējuši, kāpuši ārā no savas komforta zonas – tie ir bijuši skaņu meklējumi elektroniskās mūzikas pasaulē, ārpus grupas producenta piesaiste, vēl lielāka visu grupas dalībnieku iesaiste radošajā procesā. Albuma dziesmas tapa vairāku radošo nometņu laikā, un tās variē no “pavisam viegli un plūstoši”, līdz “ilgu diskusiju, eksperimentu rezultāts” radītiem skaņdarbiem””, par albumu stāsta grupas bundzinieks Artūrs Strautmanis.

Albumā ir desmit dziesmas, tostarp pēdējo divu gadu laikā publicētās dziesmas “See You Dance Again”, “Mūsu Zeme”, “Talking With Myself”, “In and Out of the Dark”, ar ko grupa startēja Eirovīzijas nacionālās atlases konkursā “Supernova”, kā arī dziesma “Getting Dark”, kuras videoklips ir ticis nominēts  nominēts 2022. gada Rīgas Starptautiskā kino festivāla (Rīga IFF) Baltijas mūzikas videoklipu konkursam. Albums ticis ierakstīts studijā pie skaņu režisora Toma Lismenta, skaņdarbi tapuši, sadarbojoties ar producentu Edvardu Broderu, producentu Reini Žodžiku un perkusionistiem Rafaelu Nasimentu (Rafael Nascimento) un Migelu Ernandess Hiraldi (Miguel Hernandez Giraldi). Albuma vizuālo noformējumu veidojusi Monta Kurme.

Albuma prezentācijas koncerts notiks kultūrvietā Tu jau Zini Kur, Rīgā, Tallinas ielā 10-5, 15. oktobrī pulksten 20:00. Grupa izpildīs visas jaunā albuma dziesmas, klausītājus sagaidīs audiovizuāls koncerts ar dažādiem pārsteigumiem. Biļetes iepriekšpārdošanā iespējams iegādāties Bezrindas.lv.

“The Coco'nuts” mākslinieki ir smēlušies iedvesmu fanka mūzikā un indī, blūzrokā un džezā. Improvizācija, enerģija, un draudzība radīja grupas kodolu un tās darbības mehānismu. Muzikālās gaitas grupa uzsāka 2012. gadā, un līdz šim izdots minialbums jeb EP “Appetizer” 2014. gadā, studijas debijas albums “Amid Opposites” 2016. gadā un otrais studijas albums “No Other Way Out” 2018. gadā. Līdzšinējā grupas darbībā muzicēts ne mazums vietējos, kā arī ārvalstu festivālos un pasākumos. 2019. gada novembrī grupa pārstāvēja Latviju Ķīnas - Centrālās un Austrumeiropas (CAE) Mūzikas nedēļā Čendu, Ķīnā.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!