Grupa “The Coco’nuts” laiž klajā otro singlu no gaidāmā albuma

Raksta attēls - Grupa “The Coco’nuts” laiž klajā otro singlu no gaidāmā albuma Publicitātes foto

07.08.2021

“Talking With Myself (Musical Director)” ir grupas “The Coco'nuts” otrais singls no rudenī gaidāmā albuma “Forward Back”.

Pēc grūvīgā un enerģiskā pirmā singla “See You Dance Again”, otrais singls ienes jaunu virzienu grupas skanējumā – nostaļģisku soulmūzikas un R&B mūzikas iedvesmotu melodiju, kas aicina cilvēkus gremdēties atmiņās un kopīgiem spēkiem meklēt mierinājumu caur sarunām ar sevi un mūziku.

“Talking With Myself” ir dziesma par sevis pazaudēšanu, meklēšanu un atrašanu no jauna pēc dažādām dzīves pieredzēm, kas atstāj spēcīgus nospiedumus – priekiem, zaudējumiem, traumām un dzīves pagriezieniem. Tie var būt sāpīgi, bet galu galā veido mūs par cilvēkiem, kas mēs esam šobrīd. Par to neizprotamo sajūtu, kad esi laimīgs un skumjš reizē. Dziesma ir  dialoga formātā – kā saruna pašam ar sevi, un šī sajuta mūzikas klipā ir vizualizēta kā ceļš – tāpat kā dzīve, kas turpinās un rit uz priekšu pat tad, ja reizēm šķiet, ka tā apstājas,” stāsta grupas bundzinieks Artūrs Strautmanis.

“Talking With Myself (Musical Director)” videoklips ir veidots no grupas dalībnieku iesūtītiem arhīva video. Dziesmu ierakstīja, miksēja un māsterēja Toms Lisments. Videoklipu veidoja grupas dalībnieks Pēteris Narubins un Monta Kurme. Grupas “The Coco'nuts” dalībnieki ir vokāliste Marija Valmiera, bekvokāliste Monta Kurme, bundzinieks Artūrs Strautmanis, basists Toms Valmiers, ģitārists un vokālists Pēteris Narubins un saksofonists Benijs Zeltkalis.

“The Coco'nuts” mākslinieki ir smēlušies iedvesmu fanka mūzikā un indī, blūzrokā un džezā. Improvizācija, enerģija, un draudzība radīja grupas kodolu un tās darbības mehānismu. Muzikālās gaitas grupa uzsāka 2012. gadā, un līdz šim izdots mini albums jeb EP “Appetizer” 2014. gadā, studijas debijas albums “Amid Opposites” 2016. gadā un otrais studijas albums “No Other Way Out” 2018. gadā. Līdzšinējā grupas darbībā muzicēts ne mazums vietējos, kā arī ārvalstu festivālos un pasākumos. 2019. gada novembrī grupa pārstāvēja Latviju Ķīnas - Centrālās un Austrumeiropas (CAE) Mūzikas nedēļā Čendu, Ķīnā. Grupas trešais studijas albums “Forward Back” iznāks šī gada rudenī.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!