Grupa The Coconuts izdod singlu Thursday Morning

Raksta attēls - Grupa The Coconuts izdod singlu Thursday Morning Publicitātes foto

19.02.2016 / Parmuziku.lv

Thursday Morning ir pirmais singls no The Coconuts gaidāmā albuma, kurš iznāks martā.

Marta vidū, funk – blues rock – alternative jazz stilā muzicējošā grupa The Coconuts, izdos savu otro studijas ierakstu, kura nosaukums vēl tiek paturēts noslēpumā. Bet līdz tam, šī astoņu mūziķu apvienība, piedāvā noklausīties pirmo singlu no gaidāmā albuma.

Dziesmai Thursday Morning ir senas un nozīmīgas saknes grupas vēsturē – tā ir pirmā dziesma, kura tika radīta jau pirms trīs gadiem, kopā ar grupas pašreizējo stastāvu un līdz šim brīdim vēl nekur nav bijusi ierakstīta. The Coconuts soliste Marija Broča teic, ka

šīs dziesmas vēstījums ir par kādas meitenes neapskaužamu ceturtdienas rīta situāciju, kuru caurvij gan dusmas, gan vilšanās, gan arī maza deva egoisma.

 

 

Grupa The Coconuts rada mūziku un uzstājas kopš 2012. gada nogales, pašu spēkiem, 2014 gada pavasarī, izdodot savu pirmo EP ar nosaukumu Appetizer. Šobrīd grupa strādā pie sava otrā ieraksta izdošanas, kurš pie klausītājiem nonāks jau pēc mēneša.

The Coconuts gadu gaitā ir uzstājušies daudzviet Latvijā, kā arī ārpus Latvijas robežām – Riga Funk festivālā, Siguldas blūza festivālā, Prositivus festivālā, Latvijas Mākslas akadēmijas karnevālā, Viļņas pilsētas svētkos, Tartu indie mūzikas festivālā un daudz kur citur.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!