"The Coconuts" izdod pirmo studijas albumu un aicina uz tā prezentācijas koncertu

Raksta attēls - "The Coconuts" izdod pirmo studijas albumu un aicina uz tā prezentācijas koncertu Publikācijas foto

09.03.2016

Albums pie klausītājiem nonāks tā prezentācijas koncerta dienā, 18. martā, bet jau tagad The Coconuts piedāvā noklausīties otro singlu no gaidāmā albuma.

18. martā funk – blues rock – alternative jazz apvienība “The Coconuts” izdos savu pirmo pilnizmēra albumu “Amid Opposites”.

Albums tika ierakstīts 2015. gada augustā, romantiskā noskaņā, nelielā koka namiņā Ēveles ciematā. “Amid Opposites” tika ierakstīts dzīvās sesijas formātā, visiem grupas dalībniekiem vienlaicīgi atrodoties vienā telpā. “The Coconuts” ar šo albumu ir vēlējušies norādīt uz to, cik daudz lietas šajā dzīvē notiek pretstatu un mijiedarbības rezultātā, kurām pa vidu ir cilvēks, kurš nemitīgi rada kaut ko jaunu, tādējādi turpinot šo bezgalīgo pretstatu mijiedarbības ritmu.

“Amid Opposites” albuma prezentācijas koncerts norisināsies 18.martā, Spīķeru koncertzālē. Biļetes iepriekšpārdošanā var iegādāties “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā. Biļešu skaits ir ierobežots, tāpēc “The Coconuts” aicina to iegādi neatlikt uz pēdējo brīdi.

Par koncerta viesu gastronomisko labsajūtu rūpēsies “The Coconuts” draugs un atbalstītājs “Rocket Bean Roastery”. 

Līdz albuma iznākšanai grupa piedāvā noklausīties otro singlu no albuma – “Love Song”, kas ir mierpilns un viegls stāsts par mīlestību.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!