Grupa "The Rozz" atklāj jaunu, veselībai un prātam draudzīgu "ECSTASY"

Raksta attēls - Grupa "The Rozz" atklāj jaunu, veselībai un prātam draudzīgu "ECSTASY" Publicitātes foto

14.09.2022

Alternatīvā rokgrupa izdod jaunu videoklipu ar dziesmu latviešu valodā, kurš ir līdz šim grupas azartiskākais ieraksts.

Singls "ECSTASY" ir kā jaudīgs un reibinošs roka karuselis, kurā tiek apspēlētas cilvēka iekāres un sekas, kad iekārotais tiek pārdozēts.

Dziesmas vārdi stāsta par tabu tematiem sabiedrībā, kuri ir reāli un ikdienišķi, par ekstāzi, kādā vari pacelties un  kritieniem - smagākiem kā var paciest. Katrai rīcībai ir savas sekas un vai proces ir šo seku vērts?

Mūzikas videoklips ir tikpat aktīvs un eksplozīvs kā  pati dziesma, kuras operators Toms Auziņš to ir meistarīgi  iemiesojis estētiski aizraujošā  piedzīvojumā.

Piedzīvojumā, kurā netiek nedz nosodīta, nedz romantizēta mūsdienu nakts dzīve, bet ar stāstu, gaismām un kontrastiem liek doties tajā līdzi un izjust tās esenci.

Skaņu inženiera lomā, piešķirot grupai jaunu skanējumu - Jānis Šmēdiņš (Latvijā pazīstams kā ‘Fakts’).

 “The Rozz” pašreizējo pamata sastāvu veido solists Toms  Sebastians Plasiņš, bundzinieks Kārlis Gāle un ģitārists, producents Oskars Barsuks, grupas menedžere Naomi Paeglīte. Gatavojot jaunās relīzes un sociālo mēdiju saturu, puiši paralēli strādā pie dziesmu izstrādes konkursam “Supernova”.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!