Latvijas skatuves huligāni The Rozz izdod jaunāko singlu

Raksta attēls - Latvijas skatuves huligāni The Rozz izdod jaunāko singlu Publicitātes foto

10.02.2023

Jaunākais grupas singls ‘’Grūdiens’’ stāsta par neveselīgu paradoksu, kurš izveidojas un tiek izdzīvots, cilvēkam atklājot nakts dzīves burvību, kura ierauj atkarības jūgā. Apkārt novērojamais absurds, kad veseļošanās notiek ar to pašu, ar ko saslimām. Kā dziesmā dzirdams: "un atkal, no jauna...", un viss iestrēgst ciklā– smagi rīti, prāta haoss, notriekta nauda.

The Rozz paši sev uzstādījuši jaunu rekordu ar mūzikas videoklipā esošo cilvēku skaitu un ieguldīto darbu, sākot no 'grūdiendejas' horeogrāfijas, par kuru mēs vēl dzirdēsim, turpinot ar rekvizītiem un butaforijām. Lieki piebilst, ka atainotais norisinās senākā laika posmā un citā dimensijā. Tas ir kā iedvesmojošs, draudzīgs grūdiens neierastajā, pievēršot uzmanību detaļām, kā arī savienojot sižetus un saikni ar grupas iepriekšējās dziesmas "Ecstasy" video.

Darba vizuālo noformējumu un tā ekspozīciju meistarīgi apstrādājis operators Toms Auziņš, ar kuru grupai atkārtoti izdevies veiksmīgi sastrādāties. Audio apstrādi dziesmai veicis Jānis Smēdiņš, arī pazīstams kā Fakts.

“The Rozz” sastāvu veido solists Toms Sebastians Plasiņš, bundzinieks Kārlis Gāle un mūziķis, producents Oskars Barsuks. Grupas iepriekšējais singls Ecstasy bija komerciāli veiksmīgs un debitēja Radio Pieci latviešu mūzikas topā pārliecinošas 13 nedēļas. "Grūdiens" ir iesāktā stāsta turpinājums - dziesmas otrā daļa.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!