Grupa “The Sound Poets” izsludina savu vienīgo šīs vasaras koncertu

Raksta attēls - Grupa “The Sound Poets” izsludina savu vienīgo šīs vasaras koncertu Publicitātes foto

19.04.2016 / Parmuziku.lv

Šodien, 19. aprīlī, simboliski pasniedzot pirmo biļeti Siguldas novada Domes priekšsēdētājam Uģim Mitrevicam, grupa “The Sound Poets” atklāja, ka savu vienīgo koncertu Latvijā šovasar sniegs 27. augustā Siguldas pilsdrupās

Grupas  dalībnieki, kuri izvēlējušies sniegt tikai vienu koncertu šovasar, uzsver: “Mēs gribam koncentrēt visu savu uzmanību un spēkus vienam koncertam vasarā, padarot to par Notikumu ar lielo burtu gan sev, gan mūsu klausītājiem.” Siguldas pilsdrupas kā koncerta norises vieta nav nejauša izvēle - tā būs “The Sound Poets” atgriešanās maģiskajā Siguldas pils pakājē. Turpina grupas solists Jānis Aišpurs: “Es esmu priecīgs par iespēju atgriezties Siguldā.  Koncertā pirms diviem gadiem man patika viss – lokācija, cilvēki, atmosfēra un draudzība ar Siguldas saimniekiem - līdz ar to vēlme atgriezties tieši Siguldā ar jaunām dziesmām, jauniem stāstiem un jaunām emocijām mums šķiet pašsaprotama.”

“Esam iepriecināti, ka grupa “The Sound Poets” šovasar atgriežas Siguldā, jo grupas koncerts Siguldā pirms diviem gadiem bija aizraujošs un īpašām sajūtām piepildīts – to apmeklēja gan siguldieši, gan Siguldas viesi, tādēļ ticu, ka šī vasaras koncerts būs atkal jauna satikšanās un neatkārtojams muzikāls baudījums Latvijai unikālā dabas koncertzālē – Siguldas pilsdrupu estrādē”, pauž Siguldas novada Domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics, kurš atzīst, ka grupa “The Sound Poets” ir viena no pēdējo gadu viņa iemīļotākajām Latvijas mūziķu grupām.

Biļetes uz koncertu pieejams no 20. aprīļa Biļešu Serviss tirdzniecības vietās un internetā.  Pirmās trīs dienas, līdz 22. aprīlim, biļešu cena ir 15 eiro, ar Siguldas ID kartēm - 12 euro. No 23. aprīļa biļešu cena – 18 eiro, ar Siguldas ID kartēm – 15 eiro.  Pieejami īpaši biļešu komplekti ģimenēm ar bērniem. Sīkāka informācija pieejama biļešu tirdzniecības vietās.  Tuvojoties koncerta norises datumam biļešu cenas palielināsies.

Līdz 4. maijam īpaša akcija visiem skolvadības sistēmas E-klase lietotājiem - iegādājoties biļeti, sekojot reklāmas banerim E-klase vietnē, iespējams laimēt īpašu “The Sound Poets” koncertu savā skolā.

Par godu koncerta izziņošanai “The Sound Poets” nodod klausītāju uzmanībai singlu “Lavīnas” no pērn iznākušā godalgotā albuma “Pulsē”, kas  Mūzikas ierakstu gada balvas ceremonijā “Zelta Mikrofons” atzīts par “Gada albumu” un “Labāko popmūzikas albumu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!