Noskaidroti albumi, kas nominēti pirmajai Austras balvai

Raksta attēls - Noskaidroti albumi, kas nominēti pirmajai Austras balvai

23.11.2015 / Parmuziku.lv

Pirmo reizi Latvijas labākajam albumam neatkarīgi no tā žanra vai popularitātes tiks pasniegta 'Austras balva'. No 23. novembra līdz 8. decembrim katru vakaru viens no nominētajiem albumiem plkst. 22:00 pilnā garumā izskanēs Pieci.lv.

Tāpat raidījumā varēs noklausīties arī intervijas ar mūziķiem. Austras balvas ieguvējs 11. decembrī tiks izziņots raidījuma Pieci Rīti ēterā.

Piektdien, 22. novembrī, radio Latvijas Radio 5 - Pieci.lv raidījumā Pieci Rīti tika izziņots apbalvojuma Austras balva - Latvijas labākais albums 2015 nominantu saraksts. Balvas dibinātāji Lauris Anstrauts un Normunds Vucāns viesojās radio studijā, lai nosauktu desmit kandidātus, kas cīnīsies par iespēju iegūt Austras balvu.

 

Pēc plašā 2015. gadā izdoto latviešu mūzikas albumu klāsta noklausīšanās un žūrijas balsojuma tika izveidots desmit nominantu saraksts, kas arī turpinās cīņu par Austras balvu:

 
Instrumenti – Iekams
 

Austras balvas žūrijā līdz ar projekta organizētājiem Intro.lv pārstāvjiem Lauri Anstrautu un Normundu Vucānu atrodami arī daudzi no pazīstamākajiem vārdiem Latvijas mūzikas žurnālistikā un mūzikas industrijā. To skaitā ir avīzes Diena mūzikas žurnālists Uldis Rudaks, grupas Satellites LV līderis un portāla Tvnet mūzikas redaktors Jānis Žilde, Pieci.lv dīdžeji Toms Grēviņš, Artis Volfs un Karmena Stepanova, Radio 7 izveidotājs un ētera personība Egons Reiters, Positivus festivāla organizators Ģirts Majors, mūziķis Goran Gora, mūzikas žurnālists Kaspars Zaviļeiskis, elektroniskās mūzikas producents un mūzikas žurnālists Alekss Kaulss, portāla Delfi kultūras sadaļas žurnālists Henriks Eliass Zēgners, hiphopa kultūras veicinātājs un dīdžejs Mārtiņš Pavasaris, kā arī radio Naba dīdžejs Atis Žagars.

 
Vairāk informācijas:

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!