Grupas “The Sound Poets” koncerts 27. augustā Siguldā - izpārdots!

Raksta attēls - Grupas “The Sound Poets” koncerts  27. augustā  Siguldā -  izpārdots! Foto: Nils Vilnis

06.05.2016 / Parmuziku.lv

Divu nedēļu laikā ir izpārdots grupas “The Sound Poets” koncerts “Pulsē”, kurš norisināsies 27. augustā Siguldas pilsdrupās.

Grupas dalībnieki ir pateicīgi saviem klausītājiem un atbalstītājiem par izrādīto interesi un atzīstas:

“Grūti ietērpt vārdos sajūtas, kad realitāte pārspēj visoptimistiskākas iedomas. Paldies par šiem prieka hormoniem!”

Koncertā “Pulsē” grupa izpildīs dziesmas gan no sava jaunākā studijas albuma “Pulsē”,  kurš mūzikas ierakstu gada balvas ceremonijā “Zelta Mikrofons” atzīts par “Gada albumu” un “Labāko popmūzikas albumu”, gan jau tautā iemīlētas dziesmas kā “Kalniem Pāri” un “Emīlija”.

Koncertu atbalsta: Siguldas novada Dome, informatīvi atbalsta: Tvnet, Radio SWH, Diena, draugiem.lv un Ieva. Koncertu  sadarbībā ar “The Sound Poets” organizē “Every Little Thing”.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!