Grupa Aurora gatavojas izdot debijas albumu

Raksta attēls - Grupa Aurora gatavojas izdot debijas albumu Foto: Inese Grīnberga

06.08.2015 / Parmuziku.lv

6. augustā Aurora ar koncertu atgriezīsies vietā, kur 2014. gadā sākās grupas skatuviskā atdzimšana - Latvijas 1. rokkafejnīcā, Rīgā. Šis ir arī viņu pēdējais lielais koncerts galvaspilsētā uz nenoteiktu laiku. Rudenī gaidāms grupas debijas albums un koncertfilma.

Tieši Rokkafejnīcas koncerta apmeklētājiem papildus ierastajam setam būs ekskluzīva iespēja dzirdēt dažus jaunus, šogad radītus, skaņdarbus, kuri veidos topošā albuma bāzi. Koncerta īpašie viesi būs grupa Dzeltenie Pastnieki, kuriem pēc vairāku gadu klusēšanas pievienosies arī Ingus Baušķenieks. 

Šajā vakarā pirms koncerta tiks atklāta grupas Aurora relikviju siena, kurā būs apskatāma leģendārā Ritvara Dižkača ādas jaka un citas ar grupu saistītas lietas.

Papildus koncertēšanai grupa aktīvi strādā studijā, lai pabeigtu topošo albumu, kuru izvēlēts izdot ne tikai kompaktdiskā un digitālā veidā, bet arī vinila plates formātā. Paredzēts, ka albums varētu tikt izdots 2015.gada rudenī. Tas būs pirmais ieraksts grupas pastāvēšanas vēsturē.

Savukārt režisors Igors Linga par grupu veido koncertfilmu, ko plānots pabeigt 2015.gada septembrī.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!