Hiphopa izpildītājs Mazirbe piedāvā albumu "100 tonnas hip hopa"

Raksta attēls - Hiphopa izpildītājs Mazirbe piedāvā albumu "100 tonnas hip hopa"

25.07.2016 / Parmuziku.lv

"100 tonnas hip hopa" ir mākslinieka ceturtais albums ar 11 dziesmām.

"Albumā ir 11 dziesmas, kuras pārsvarā tiek ieturētas klasiskās hip hopa skaņās ar salīdzinoši maz eksperimentiem. Tāpēc katrs, kurš repu klausās jau ilgāku laiku, nebūs vīlies. Visas dziesmas ir ierakstītas un apstrādātas aptuveni gada laikā DDA HQ studijā ar  ansi pie pults, kas jau ir kvalitātes garants." stāsta Mazirbe.

Mazirbe, īstajā vārdā Jānis Klucis, savu izpildītāja vārdu aizņēmies no ciemata ar tādu pašu nosaukumu Ziemeļkurzemē. Ziemeļkurzemes reģions jau 17.gadsimta Eiropā bija zināms kā raganu un vilkaču zeme, no kuras daudzi svešzemnieki baidījās. Tas arī lielāko ties iedvesmoja Mazirbi albūma radīšanas laikā, radot tiešu un smagnēju atmosfēru.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!