Karaļūdens dāvanu karte dziesmas ierakstam

Raksta attēls - Karaļūdens dāvanu karte dziesmas ierakstam Publicitātes foto

07.01.2016 / Parmuziku.lv

Uzdāvini dāvanu karti sev vai draugam hiphopa dziesmas ierakstam DDA HQ studijā!

Dirty Deal Audio HQ ierakstu studija piedāvā iegādāties Karaļūdens dāvanu karti, kas ļaus ierakstīties DDA HQ studijā. 

Kā ziņo Dirty Deal Audio HQ:

Dāvanu kartes cena ir €40, tā ir derīga vienas dziesmas ierakstam un tās pēcapstrādei, vokāla ierakstam atvēlot ne ilgāk kā stundu. Jebkura uz oriģinālas mūzikas pavadījuma ierakstīta dziesma pretendē uz iekļūšanu Karaļūdens gaidāmajā izlasē!

Dirty Deal Audio HQ studijā regulāri ierakstās labākie Latvijas hiphopa mākslinieki, kā arī par ieraksta kvalitāti rūpējas profesionāli un zinoši cilvēki, kuri noteikti ikvienam jaunajam censonim neliegs profesionālu padomu un palīdzību. 

Karaļūdens dāvanu karti var iegādāties Dirty Deal Audio Bandcamp lapā. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!