Hiphopa izpildītāju Reika un Denisa jaunais video atkal sasniedz jaunus Youtube rekordus

Raksta attēls - Hiphopa izpildītāju Reika un Denisa jaunais video atkal sasniedz jaunus Youtube rekordus Ekrānšāviņš

03.11.2016 / Parmuziku.lv

Pašmāju hiphopa izpildītāji Reiks un Deniss nupat laiduši klajā videoklipu “Vienmēr ar mani”, kas pirmās nedēļas laikā Youtube pārsniedzis 100 000 skatījumu.

Šis ir jau otrais abu izpildītāju kopīgais singls šogad, kas strauji iemantojis klausītāju uzmanību. Iepriekšējais singls "Tu jau zini" bez videoklipa publicēts Youtube jūnija sākumā un līdz šim klausīts vairāk nekā 300 000 reižu.

Jaunākais Reika un Denisa kopdarbs, singls ar zīmīgu nosaukumu un vēstījumu "Vienmēr ar mani", stāsta par sargeņģeli, kas vienmēr ir līdzās, lai kā arī klātos dzīvē. Mūziķi pateicas Kārlim Indrišonokam par bītu un producentam Faktam par skaņas pēcapstrādi, kā arī video veidotājam Tomam Ringam un visiem, kas palīdzēja video tapšanā.

Deniss (Deniss Stepanovs) ir hiphopa izpildītajs no Tukuma, kas nodarbojas ar cīņas sportu un vairākus gadus  spelējis teātri jauniešu radošajā apvienībā "Opā Opā", plašāk kļuva pazīstams kā Reika skatuves partneris.  Abus māksliniekus savedušas kopā intereses ārpus mūzikas, kas rezultējušās abu sadarbībā arī hiphopā.

“Ar Reiku sapazinos lielajā "Kreisā Krasta"  koncertā 2014. gadā, kad viņš pienāca klāt un interesējās par cīņas klubu "MMA Jūrmala", kurā es trenējos pie trenera Edgara Lipskija. Vēlak arī Reiks pievienojās treniņos, un es sāku rakstīt tekstus, pēcāk abi kopā reklamējām klubu,” atminas Deniss.

Reiks un Deniss iepriekš piedalījušies arī sociālos projektos. Sadarbībā ar sociālo pakalpojumu aģentūru ierakstījuši dziesmu, kas veltīta audžu bērniem, un kurā mūziķi iestājājas par to, lai bērni nedzīvotu bērnu namos. Kopīgi ņēmuši dalību arī projektā pret spaisa lietošanu.

Reiks ir persona, kas ar savu mūziku vienmēr mani ir motivējis! Mēs saprotamies no pusvārda! Abiem ir svarīgi palīdzēt cilvēkiem ar savu mūziku un nodot vēstījumu, ka dzīvē ir jacīnās un jabūt godīgiem. Abi esam par kvalitatīvu darbu,

stāsta Deniss.

 Reiks (Arvis Reiks) pašmāju mūzikas lauciņā aktīvi darbojas jau kopš 2007. gada un hiphopa aprindās ir labi zināms kā apvienības “Kreisais Krasts” dalībnieks. Plašāka auditorija Reiku iepazina ar daudz nenopietnāku projektu “Olas”, kas divu gadu laikā iekaroja internetu. Kopš šī gada pavasara, plānojot vasaras koncerttūri, Reikam izveidojusies stabila komanda, kurā nenoliedzami nozīmīga loma ir arī Denisam.

 “Jau pirmo reizi tiekoties ar Denisu, pamanījām, ka mums acīs ir līdzīgas uguntiņas, abiem ir daudz kopīgu interešu un ļoti daudzās dzīves lietās sakrīt domas, kā arī esam ļoti labi draugi, atbalsts un iedvesma viens otram. Pēdējā pusgada laikā regulāri koncertējam kopā un esam gandarīti par paveikto! Ar nepacietību gaidām, kad mūsu jauno singlu varēsim “spridzināt” uz skatuves Jums visiem! Lai kur es ietu, lai ko es daru, Deniss vienmēr ar mani!” saka Reiks.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!