Deniss un Reiks repo par nekontrolētas uzdzīves sekām (VIDEO)

Raksta attēls - Deniss un Reiks repo par nekontrolētas uzdzīves sekām (VIDEO) Ekrānšāviņš

05.05.2017 / Parmuziku.lv

Aizvadītajā nedēļas nogalē hiphopa izpildītāji Deniss un Reiks naktsklubā "Coyote Fly" prezentēja abu jaunāko kopdarbu - singlu un videoklipu "Kur palika nauda?".

Videoklipa filmēšanā piedalījusies kluba "Coyote Fly" apmeklētājiem labi pazīstamā apkopēja Skaidrīte.

Tā izveidojās klipa stāsts! Klubā biju kopā ar jaunu, skaistu dāmu, bet pamodos blakus kluba apkopējai, kundzītei gados. Dziesmas mērķis ir atgādināt, ka jāballējas ar apdomu, jo tā patiešām var sanākt! Atspoguļojām pārdomas, kas raisās prātā vairumam jauniešu pēc nekontrolētas uzdzīves,

stāsta Deniss.

Videoklipa veidotājs ir talantīgais operators un režisors Toms Rings, ar kuru dažādu projektu ietvaros izvedojusies ilgstoša sadarbība un draudzība. Toms filmējis lielāko daļu Reika video, kā arī Denisa solo videoklipu "Mazāk runā vairāk dari'', kas prezentēts pirms četriem mēnešiem.

Ekrānšāviņš

Video skatāmi kadri no trīs dažādām vietām. Kopmītņu skati tapuši mūziķu drauga vienistabas dzīvoklī, kuru filmēšanas vajadzībām bija atļauts izdemolēt, lai izskatītos pēc nekārtīgas "koju" istabas, kurā norisinājies iespaidīgs "after party", kadri pirms ballītes filmēti Vecāķos, kur ar savām telpām laipni izpalīdzēja Ralfs Mecaucis, trešā filmēšanas vieta ir klubs "Coyote Fly'', kurā norisinājusies klipā atspoguļotā uzdzīve pirms attapšanās "kojās".

"Kur palika nauda?" prezentācija notika naktsklubā "Coyote Fly", kurā dziesma tika pirmatskaņota arī dzīvajā izpildījumā. Klubs bija apmeklētāju piepildīts, un uz notikumu bija ieradušies arī sabiedrībā labi zināmi cilvēki. Koncertu iesildīja jaunais hiphopa mākslinieks Marc Ways, kas savas dziesmas izpilda angļu mēlē.

Klipā redzams apģērbu zīmols "bazara 0", kuru pārstāv mūziķu draugs, bokseris Daniks Vesnenoks.

Deniss (Deniss Stepanovs) ir hiphopa izpildītajs no Tukuma, kas nodarbojas ar cīņas sportu un plašāk kļuva pazīstams kā Reika skatuves partneris. Abus māksliniekus savedušas kopā intereses ārpus mūzikas, kas rezultējušās sadarbībā arī hiphopā. Aizvadītā gada jūnijā Reiks un Deniss izdeva kopīgu singlu “Tu jau zini”. Tā paša gada oktobra beigās abi izpildītāji nodeva klausītājiem videoklipu singlam ar zīmīgu nosaukumu un vēstījumu “Vienmēr ar mani”, kas Youtube strauji iemantojis klausītāju uzmanību un šobrīd skatīts vairāk nekā 640 000 reižu.

Reiks (Arvis Reiks) ir hiphopa izpildītājs no Rīgas, kas mūzikā darbojas kopš 2007. gada un pašmāju hiphopa aprindās ir labi zināms kā apvienības “Kreisais Krasts” dalībnieks. Plašāka auditorija Reiku iepazina ar projektu “Olas”, kas pirmo pastāvēšanas gadu laikā iekaroja internetu. 2016. gada pavasarī Reiks uzsāka savu solo karjeru, izdodot pirmo singlu “Leģendas”. Pusgada laikā Reiks kļuva par vienu no visskatītākajiem Latvijas mūziķiem vietnē Youtube, skatījumos pārspējot lielākās pašmāju apvienības un izpildītājus. 2016.gada vasarā Reiks aizvadīja pirmo Latvijas koncerttūri ar jauno solo programmu, kā arī piedalījās lielākajos pašmāju festivālos, tostarp “Positivus” un “Summer Sound”. Aizvadītā gada 11.novembrī Reiks nodeva klausītājiem patriotisku dziesmu “Par Latviju”, kas skanējusi gan Rīgas pilī, gan 18.novembrī tūlīt pēc svētku uguņošanas, un to atzinīgi novērtējuši arī Valsts prezidents Raimonds Vējonis ar kundzi.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!