HOLI krāsu festivāls izziņo pirmos māksliniekus

Raksta attēls - HOLI krāsu festivāls izziņo pirmos māksliniekus Publicitātes foto

18.03.2016 / Parmuziku.lv

Aicinot piedzīvot viskrāsaināko, radošāko un pozitīvām emocijām bagātāko mūzikas, mākslas un aktīvās atpūtas festivālu Latvijā, HOLI krāsu festivāls izziņo pirmos māksliniekus, ar kuriem tiksimies Lucavsalā, Rīgā, 2016. gada 9. jūlijā.

Šogad ir sagaidāma vēl krāšņāka mūziķu un DJ programma uz divām skatuvēm, kā arī plašas un daudzpusīgas aktivitātes mākslas, sporta un aktīvās atpūtas zonās visai ģimenei.

2016. gada 15. aprīlī notiks HOLI krāsu festivāla pre-pre party koncertzālē “Cita Rīga”, Lāčplēša ielā 52/54, kura laikā dalībnieki mētāsimies ar krāsām, kas nekrāso, uzstāsies bundzinieks, kurš nespēlē bungas un svinības notiks klubā, kas patiesībā ir koncertzāle. Vairāk informācijas drīzumā www.holi.lv vai festivāla sociālo tīklu profilos. Ieeja koncertzālē ar HOLI Krāsu festivāla biļetēm bez maksas. Koncertzālē ieeja tikai no 18 gadiem.

Pirmie izziņotie mākslinieki – grupa CARNIVAL YOUTH, DJ GUSTAVITO, TOMS GRĒVIŅŠ, DJ ARTŪRS MEDNIS (Jaffa Riga) un apvienība FUNKY BREAKOUT.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!