Ieva Kerēvica ir laidusi klajā jaunu mūzikas stāstu albumu “Romantika”

Raksta attēls - Ieva Kerēvica ir laidusi klajā jaunu mūzikas stāstu albumu “Romantika” Albuma noformējums

24.01.2023

Albuma saturs veidojies balstoties mīlestībā uz popdžezu, soul mūziku, ģitārmūziku un dziesmu balādēm, kas dziedātājai ļauj izpaust sava vokāla krāsainību un niansētību. Mākslinieces pašas radīta orģinālmūzika un vārdi latviešu valodā.

Ieva  saka: “Šis albums ir ļoti personisks. Tajā ir izteikts tas, ko vienkārši pateikt ir bijis neiespējami, taču mūzikas valodā - viegli. Mēs katrs vārdu “romantika” saprotam atšķirīgi, un katrs to jūtam savā unikālajā sajūtu skaņkārtā. Šīs dziesmas ir stāsti no manas pieredzes, kā arī vērojumi no citu cilvēku dzīvēm.» 

Mūzikas albuma ierakstā piedalījās mūziķi:
Madars Kalniņš – pianists
Norberts Skraucis – kontrabasists
Jānis Kalniņš – ģitārists
Artis Orubs – bundzinieks
Viesmākslinieks – Atis Zviedris
 
Albums ieskaņots ierakstu  studijā “AlejaRecords”
Skaņu inženieris  - Reinis Kārkliņš

Pateicība KKF (Kultūrkapitāla Fonds) bez  kuriem  nebūtu iespējama šī  projekta  realizācija.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!