Indie elektroniskās mūzikas grupa “Bel Tempo” izdod savu trešo singlu

Raksta attēls - Indie elektroniskās mūzikas grupa “Bel Tempo” izdod savu trešo singlu Publicitātes foto

09.10.2020

“If You Want” izdota Berlīnē bāzētas ierakstu kompānijas “Amity Recordings” paspārnē un no 9.oktoba pieejama populārākajās straumēšanas platformās.

Dziesma “If You Want” ir par agrajiem, neveiklajiem, cerību pilnajiem pusaudžu gadiem, kad rodas pirmie taureņi vēderā. Neziņa, kā sev izskaidrot jaunās jūtas, ko teikt, kā uzvesties, un kā kādam iepatikties, bet vienlaicīgi izvairīties no apkaunojošām situācijām, kuras gribot negribot rodas - tas ir posms, kam ir gājuši cauri visi.

“Es, manuprāt, biju diezgan nobriedis bērns saviem gadiem, bet arī ļoti jūtīgs savā komunikācijā.”, saka grupas dziedātājs Jūlijs. ”Man vispār patika garas, dziļas sarunas par visādām tēmām, un ja man kādreiz uzradās simpātijas pret kādu simpātisku meiteni, tad es gribēju iepatikties caur garām sarunām, kuras, tajos laikos, man notika tikai runājot pa mājas telefonu, jo savādāk man nebija dūšas uzturēt sarunas dzīvē. Man bija bail, godīgi sakot, no apkaunojošām situācijām - ar visām jaunajām emocijām, man bija šausmīgas bailes no noraidījumiem vai sevis pazemošanas, kamēr maniem draugiem šķiet bija vienalga par tādām lietām un jau bija tikuši pie savām pirmajām bučām.

Es sarakstīju šo dziesmu, lai mēs varētu atcerēties šo piemīlīgo posmu mūsu dzīvēs, jo tas ir kaut kas tāds, ko nevajadzētu aizmirst. Atskatoties, šķiet ka tas bija laiks, kad visa pasaule un iespējas bija mūsu rokās.”

"Bel Tempo" ir indie/elektronikas mūzikas duets no Rīgas. Pirmsākumos abi mākslinieki iepazinās dziesmu rakstīšanas nometnē "RIGaLIVE". "Bel Tempo" itāļu valodā nozīmē “labs laiks”, to var tulkot arī kā “labi pavadīt laiku” - un tieši to “Bel Tempo” vēlas sniegt saviem klausītājiem: patvērumu no pelēkajām debesīm un peļķēm, no aukstā vēja un īgnām sejām.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!