Bel Tempo jauns vasarīgs skaņdarbs un pirmā uzstāšanās

Raksta attēls - Bel Tempo jauns vasarīgs skaņdarbs un pirmā uzstāšanās Publicitātes foto

09.07.2021

Pie klausītājiem nonāk projekta Bel Tempo jaunākais skaņdarbs "FREE", kā arī jau šodien, 9. jūlija vakarā ir iespējams redzēt projekta puišus uzstājamies "AOK Circus" festivālā.

"Aizgājušie 18 mēneši mums visiem bijuši grūti un nošķirtības pilni. Dziesma "FREE" ir atbalsta vēstule draugam, kas cenšas atrast savu vietu pasaulē, kas kļuvusi nedaudz traka - dažiem vairāk, nekā citiem." par dziesmu stāsta projekta dalībnieki Andis Ansons un Jūlijs Melngailis.

Svinot dziesmas FREE iznākšanu, 9. jūlijā, piektdienas vakarā Bel Tempo uzstāsies festivālā "AOK Circus", kas norisinās Andrejostas Kvartālā no 8. līdz 11. jūlijam, šī būs puišu pirmā dzīvā performance.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!