“Bel Tempo” izdod savu ceturto singlu “Guide Me Through”

Raksta attēls - “Bel Tempo” izdod savu ceturto singlu “Guide Me Through”

12.02.2021

Latviešu indie elektroniskās mūzikas projekts “Bel Tempo” izdod savu ceturto singlu “Guide Me Through” - minimālā Lo Fi stilistikā ieturētu romanci. Dziesma raisa diskusiju par to, vai mums būtu jāatmet un jāaizmirst savas jūtas, kad esam izvēlējušies šķirties no mīļa cilvēka. Vai tomēr jāpiedod un jāglabā kopīgie skaistie brīži.

Dziesma “Guide Me Through” ir jau grupas otrā sadarbība ar Berlīnes ierakstu kompāniju “Amity Recordings”. Mūziķi dziesmai izveidojuši arī īpašu dzīvo versiju, ko iespējams izbaudīt video formātā.

“Bel Tempo” ir indie/elektronikas mūzikas duets no Rīgas. Pirmsākumos abi mākslinieki iepazinās dziesmu rakstīšanas nometnē “RIGaLIVE”, bet strādāja attālināti - producents Andis Ansons dzīvoja un strādāja Rīgā, kamēr dziedātājs un komponists Jūlijs Melngailis studēja mūzikas kompozīciju Londonā. Viņi savā mūzikā ietekmējušies no tādiem māksliniekiem, kā Caribou, Jungle, Sampha, Toro y Moi un citiem, apvienojot jutekliskus bītus un analogo sintezatoru skaņas ar maigiem vokāliem un pulsējošiem ģitāras rifiem, kas rada dejojamu un vienlaikus intīmu atmosfēru.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!