Ivans Baigais no apvienības "Kreisais Krasts" izdod savu pirmo solo albumu

Raksta attēls - Ivans Baigais no apvienības "Kreisais Krasts" izdod savu pirmo solo albumu

18.05.2021

Ivans Baigais – viens no apvienības "Kreisais Krasts" dalībniekiem izdod savu pirmo solo albumu "Zolitūdes Panti Vol. 2". "Zolitūdes Panti" 1. daļa tika izlaista 2012 gadā mixtape formātā ar 50 kompozīcijām.

Uz to brīdi tas bija vienīgais dubult-disks LV hiphopā. Ir pagājuši 10 gadi un ir iegūta liela un jauna dzīves pieredze. Šajā albumā iekļautas 10 kompozīcijas, kas ietver sevī autora šī brīža izdzīvoto pieredzi, pārdomas un emocijas. Noskaņas ziņā autora mūzikā dominē patiesība, atklātība, humors, mīlestība un citas sajūtas.
         
Līdz ar albumu Ivans Baigais prezentē arī savu pirmo singlu "Flight Mode'' videoklipu. Dziesma ir par brīvības sajūtu, kas mūsu aizņemtajā un ātri skrienošajā ikdienā ir nepieciešama ikvienam. Tāpēc slēdz iekšā savu lidojuma režīmu un atbrīvojies no visa liekā, kas tev traucē pacelties augstāk.
 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!