Izdota jauna Ziemassvētku dziesmu nošu grāmata un CD izlase bērniem

Raksta attēls - Izdota jauna Ziemassvētku dziesmu nošu grāmata un CD izlase bērniem Publicitātes foto

17.12.2015 / Parmuziku.lv

Grāmatnīcās visā Latvijā jau ir pieejama jauna nošu grāmata "80 populāras Ziemassvētku dziesmas bērniem". Tajā apkopotas daudzas pazīstamas dziesmas no pasaules klasikas pūra, bet lielākā daļa ir latviešu autoru darbi.

Šīs dziesmas ir pierasts dzirdēt bērnu popgrupu "Knīpas un Knauķi", "Dzeguzīte", "Kukaiņi", "Vējupīte", "Pogas" un citu izpildītāju priekšnesumos. Grāmatā atrodamas Raimonda Paula, Gunāra Freidenfelda, Daces Robules, Lolitas Saulietes, Vitas Siliņas un citu autoru darbi.

Jaunā grāmata būs pieejama gan atsevišķi, gan komplektā ar vēl vienu šī gada jaunumu no "Mikrofona ierakstiem" - CD "Sirsniņa Ziemsvētkus svin", kurā atrodamās dziesmas ir atrodamas arī nošu grāmatā. Tās izpilda "Dzeguzīte", "Kukaiņi", "Knīpas un Knauķi", kā arī solisti Ance Krauze, Normunds Rutulis, Andris Daņiļenko, Igo un citi.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!