Meitenīte ar fantastisku balsi dzied Leonarda Koena "Hallelujah"

Raksta attēls - Meitenīte ar fantastisku balsi dzied Leonarda Koena "Hallelujah" Ekrānšāviņš

23.12.2016 / Parmuziku.lv

Desmit gadus vecā īru skolniece Kailija Rodžersa (Kaylee Rodgers) skolas Ziemassvētku koncertā apburoši izpilda Leonarda Koena leģendāro dziesmu "Hallelujah".

Meitenītei konstatēts autisms un uzmanības deficīta sindroms. Skolotāji saka, ka meitene ir ļoti klusa un kautrīga, bet atveras dziedot. Viņas talants tika atklāts, kad pasniedzēji dzirdēja mazo Kailiju klasē dungojam melodijas no populārās multiplikācijas filmas "Frozen" ("Ledus sirds").

Leonarda Koena, no kura atvadījāmies šā gada novembrī, 1984.gada dziesma "Halleluja" Amerikas Billboard topā parādījās tikai vienu reizi, kad ieņēma 7.vietu "Hot Singles Sale" 2012.gadā. Savukārt Apvienotajā Karalistē dziesma topā pabija vienu nedēļu, ieņemot 36.vietu 2008.gada decembrī. 

Avots: NME.com

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!